105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
23 czerwca 2024 - niedziela Imieniny: Wandy, Zenona

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
23 czerwca 2024 - niedziela Imieniny: Wandy, Zenona

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                   *** Szczecin - emisja DAB+ czasowo wstrzymana ***                  

Breaking News
23 czerwca 2024 - niedziela | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1664014991

Shania Twain powraca z nowym singlem – Waking Up Dreaming

Shania Twain przygotowuje się do rozpoczęcia nowego rozdziału w swojej karierze muzycznej.


Jego zwiastunem jest singiel o nazwie Waking Up Dreaming

Za każdym razem, gdy mam ogłosić coś takiego, dostaję przypływu adrenaliny i nerwów – to nigdy się nie zmieni… Jestem bardzo podekscytowana, że mogę podzielić się z wami moją nową piosenką ’Waking Up Dreaming’. Spędziłam ostatnie kilka lat pracując nad nową muzyką… nad moim dokumentem… nad rezydencją w Vegas i to był taki twórczo spełniający czas dla mnie, nie mogę się doczekać tego następnego rozdziału, a Waking Up Dreaming jest tylko początkiem. – napisała artystka w swoich mediach społecznościowych.

Artystka ma w planach wydać swoją pierwszą solową płytę od czasu Now z 2018 roku jeszcze w tym roku.

Poza pobytem w Vegas, 57-letnia gwiazda country popu promuje ostatnio swój dokument, który można obejrzeć na Netflixie – Not Just a Girl, który przedstawia jej burzliwe życie osobiste i wielką światową karierę, a także bycie sędzią w brytyjskim show Starstruck. Artystka planuje również trasę koncertową po Wielkiej Brytanii, aby uczcić 30-lecie swojej kariery. Po swojej długiej rezydenturze w Las Vegas, Shania podobno zagra szereg koncertów w 2023 roku. Jak podaje The Sun, jej trasa koncertowa obejmie wiele koncertów w londyńskiej The O2 Arena, a także występy w Glasgow, Manchesterze i Birmingham. Będą to jej pierwsze występy w Wielkiej Brytanii od pięciu lat, a koncerty mają zbiegać się z 25-leciem wydania albumu Come on Over, który sprzedał się w 40 milionach egzemplarzy.

 

żródło: allaboutmusic.pl