105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
25 maja 2024 - sobota Imieniny: Grzegorza, Urbana, Magdaleny

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Patryk Łasica

Top30.PL

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
25 maja 2024 - sobota Imieniny: Grzegorza, Urbana, Magdaleny

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
25 maja 2024 - sobota | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1658592147

Purple Disco Machine świętuje radiowy sukces

Europejski zespół Sony Music spotkał się z niemieckim producentem Purple Disco Machine przed koncertem w Ushuaia 18 lipca na Ibizie, aby uczcić jego sukces.


Purple Disco Machine jest już stałym bywalcem europejskich list przebojów. Singiel „Hypnotized” z Sophie and the Giants był najczęściej odtwarzanym utworem 2020 roku we włoskim radiu oraz 2021 roku w Holandii. Ponadto znalazł się na szczycie list przebojów airplay w Polsce, Włoszech, Hiszpanii i Holandii, a także na 3. miejscu europejskich list i 5. miejscu w Niemczech.
Utwór „Fireworks” (feat. Moss Kena) stał się najczęściej odtwarzanym utworem we włoskim radiu w 2021 roku, a także numerem 1 we Włoszech i Niemczech oraz 5 na europejskich listach przebojów. Singiel „Dopamine” z Eyelarem kontynuował jego sukces w radiu, pozostając na szczycie niemieckich list przez 4 tygodnie, a także w pierwszej dziesiątce w wielu innych krajach.
Najnowszy utwór Purple Disco Machine z Sophie and the Giants, „In the Dark” również robi furorę. Jako najczęściej odtwarzany utwór na niemieckich listach przebojów w pierwszej połowie tego roku, singiel spędził w sumie siedem tygodni na 1. miejscu w Niemczech, a także na szczycie list w Holandii i Belgii, 2. miejscu w Holandii, 3. we Włoszech, 7. we Francji oraz 1. miejscu w całej Europie.
Jak mówi Jean-Sebastien Permal, wiceprezes A&R, Sony Music Entertainment Continental Europe & Africa: „Purple Disco Machine odnosi ogromny sukces w całej Europie. Każdy członek naszego zespołu ciężko pracował na swoich rynkach, aby tego dokonać. Wspaniale jest zobaczyć go występującego w Mekce muzyki tanecznej – jesteśmy z niego bardzo dumni”.
 
Żródło : sonymusic.pl