105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
29 maja 2024 - środa Imieniny: Magdaleny, Bogumiły, Urszuli

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Patryk Łasica

Strefa 79+

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
29 maja 2024 - środa Imieniny: Magdaleny, Bogumiły, Urszuli

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
29 maja 2024 - środa | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1656839941

Ozzy Osbourne powraca

Ozzy Osbourne prezentuje swój najnowszy singiel z jego nadchodzącego albumu „Patient Number 9”, który ukaże się 9 września!


Artysta zapowiedział nowe wydawnictwo kilka dni temu przed właścicielami jego uznanego projektu NFT CryptoBatz.

We wtorek posiadacze NFT CryptoBatz usłyszeli zapowiedź nowego singla na kanale Discord projektu. Ponieważ premiera zbiegła się w czasie ze światowym szczytem NFT, uczestnicy „NFT NYC” mieli również okazję wziąć udział w przedpremierze singla na tajnej imprezie odsłuchowej w Nowym Jorku.
„Patient Number 9” to pierwszy singiel wypuszczony przez utytułowanego Rock and Roll Hall of Fame oraz zdobywcę Grammy, piosenkarza i autora piosenek, od czasu jego albumu „Ordinary Man” (2020). Zważając na rekordowe liczby oczekujących na kanale Discord CryptoBatz i kolejkę pełną przybyłych z daleka na odsłuch singla fanów, wszystko wskazuje na to, że płyta wywoła ogromne zamieszanie.
Ozzy Osbourne komentuje: „Ponieważ społeczność CryptoBatz była tak wspierająca, chciałem podziękować im zapowiedzią mojej nowej piosenki”. Wiadomość jest następstwem uruchomienia CryptoBatz w styczniu 2022 roku, które wyprzedały się poniżej 60 sekund, kiedy to setki tysięcy fanów spieszyło się, aby zdobyć 1 z 9666 unikatowych nietoperzy. Projekt stał się jednym z najlepiej sprzedających się projektów NFT na rynku OpenSea.
W piosence gościnnie pojawia się Jeff Beck. Towarzyszący piosence teledysk został wyreżyserowany przez Todda McFarlane.
„Pracowałem z Ozzym w przeszłości, więc natychmiast skorzystałem z okazji, aby zrobić to ponownie… szczególnie po stronie muzycznej”, mówi Todd McFarlane. „W srogim biznesie zwanym przemysłem muzycznym każda kreatywna osoba, która przetrwała wiele dziesięcioleci kariery, wykazała się umiejętnościami, talentem i wytrwałością, które zawsze będą wzbudzać mój podziw. Ozzy pokazał wielu z nas, kreatywnych ludzi, że rzeczywiście można zarabiać na życie robiąc to, co się kocha przez prawie całe życie. Dalej, Ozzy!”.
„Patient Number 9” został napisany przez Ozzy’ego, Watta, Roberta Trujillo, Chada Smitha i Ali Tamposi i zawiera porywającą solówkę legendarnego gitarzysty Jeffa Becka (jednej z najważniejszych gościnnych gwiazd na albumie). Teledysk jest pierwszą współpracą w ramach projektu z reżyserem/producentem, laureatem nagrody Emmy i Grammy, Toddem McFarlanem. Ponadto jest to pierwszy w historii teledysk zawierający sztukę Ozzy’ego: jego ręcznie rysowane demony zostały animowane i można je zobaczyć podczas solówki Jeffa Becka.
Wyprodukowany przez Andrew Watta (który zajmował się tym samym przy „Ordinary Man”), nadchodząca płyta jest 13. solowym albumem studyjnym artysty. Jest ciężki, uderzający, historyczny – to wszystko, czego można oczekiwać od jego muzyki, a może nawet i więcej.
Ozzy zaprosił do współpracy dynamiczną obsadę. Na płycie znajdują się gitarzyści Jeff Beck, Eric Clapton, Mike McCready z Pearl Jam oraz długoletnia prawa ręka Zakk Wylde, który gra w większości utworów. Przez większość albumu na bębnach gra Chad Smith z Red Hot Chili Peppers, pojawił się tu także nieżyjący już Taylor Hawkins z Foo Fighters. Stary przyjaciel i niegdysiejszy członek zespołu Ozzy’ego, Robert Trujillo z Metalliki, gra na basie w większości utworów z albumu, a w kilku pojawia się Duff McKagan z Guns N’ Roses i Chris Chaney z Jane’s Addiction. Ponadto, współzałożyciel Black Sabbath, gitarzysta i władca riffów Tony Iommi po raz pierwszy pojawia się na solowym albumie Ozzy’ego. Album dostępny jest w przedsprzedaży!
 
źródło: soymusic.pl