105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
23 maja 2024 - czwartek Imieniny: Iwony, Dezyderego, Kryspina

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Maciej Wowk

Strefa 79+

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
23 maja 2024 - czwartek Imieniny: Iwony, Dezyderego, Kryspina

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
23 maja 2024 - czwartek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1656237483

Doda zmieniła swoje imię i zapowiada kolejny singiel

Dorota Rabczewska odcina się od swojej przeszłości.


 W styczniu wokalistka poinformowała fanów o tym, że po rozwodzie z Emilem Stępniem wraca do swojego panieńskiego nazwiska. Na tym jednak się nie skończyło. W celu dodatkowego podkreślenia rozpoczęcie nowego rozdziału w swojej biografii, artystka postanowiła poprosić internautów o pomoc w wyborze… drugiego imienia. W udzielonym niedawno wywiadzie Doda zdradziła, że wyrobiła już dokumenty, w których widnieją jej nowe dane. Z ich ujawnieniem chciała jednak zaczekać do czasu ogłoszenia swojego nowego albumu.

MOJA PŁYTA BĘDZIE NOSIŁA MOJE NOWE IMIĘ, KTÓRE PRZYBRAŁAM, ZMIENIAJĄC DOWÓD. JEST TO ZAMKNIĘCIE TYCH 20 LAT I POCZĄTEK CZEGOŚ ZUPEŁNIE INNEGO.

– zapowiadała.

Większość osób obstawiała, że artystka odkryje nowe imię bliżej premiery bądź dopiero w momencie wydania albumu. Stało się jednak inaczej. Wokalistka wprowadziła zmiany w Bazie Internetowej REGON i tam można poznać jej nowe, drugie imię, które dopisała do dowodu. Artystka nazywa się teraz Dorota Aqualiteja Rabczewska, co jest nawiązaniem do jej znaku zodiaku – wodnika.

 

 

źródło :allaboutmusic.pl