105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
25 maja 2024 - sobota Imieniny: Grzegorza, Urbana, Magdaleny
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
25 maja 2024 - sobota Imieniny: Grzegorza, Urbana, Magdaleny

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
25 maja 2024 - sobota | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1644234924

To będą szczególne walentynki! Możecie je spędzić z JLo i Malumą!

Jennifer Lopez i latynoski artysta Maluma z okazji zbliżających się Walentynek przygotowali kilka niespodzianek dla swoich fanów.


Źródło: Sony Music Poland

....................................................

Jennifer Lopez i latynoski artysta Maluma, gwiazdy nowej komedii romantycznej ogłosili wydanie długo oczekiwanej ścieżki dźwiękowej do swojego filmu. Wcześniej, 2 lutego, udostępnili swoim fanom oficjalny tytułowy utwór „Marry Me (Kat & Bastian Duet)”. „Wyjdź za mnie” wejdzie do kin już 11 lutego.

Nastrojowa, romantyczna ścieżka dźwiękowa filmu zawiera pop, latynoski pop, reggaeton i hit z 2020 roku, „Pa’ Ti” napisany przez Lopez, Malumę, Andreę Elenę Mangiamarchi (Elena Rose), Jona Leone i Edgara Barrerę (prod. Leone i Barrera).

Kat Valdez (Lopez) tworzy parę z gwiazdą muzyczną - Bastianem (debiutujący na ekranie Maluma). Gdy nieunikniony hit Kat i Bastiana „Marry Me” wspina się na listy przebojów, para postanawia pobrać się przed publicznością fanów podczas ceremonii transmitowanej na żywo na wielu platformach.

Rozwiedziony nauczyciel matematyki w liceum Charlie Gilbert (Owen Wilson) zostaje zaciągnięty na koncert przez swoją córkę Lou (Chloe Coleman, „Wielkie kłamstewka”) i najlepszą przyjaciółkę (Sarah Silverman). Kiedy na kilka sekund przed ceremonią Kat dowiaduje się, że Bastian zdradził ją z jej asystentką, artystka załamuje się na scenie, kwestionując miłość, prawdę i lojalność. Gdy jej świat się rozpada, spogląda na twarz nieznajomego w tłumie.
Jeśli to co znamy nas zawodzi, być może to czego nie wiemy jest odpowiedzią. W chwili szaleństwa Kat postanawia poślubić Charliego. To, co zaczyna się jako impulsywna reakcja, przeradza się w nieoczekiwany romans. Ale gdy siły konspirują, aby ich rozdzielić, pojawia się pytanie: czy dwoje ludzi z tak różnych światów może zasypać przepaść między sobą i zbudować miejsce, do którego oboje należą?
 

jennifer lopez walentynki Maluma marry me owen wilson wyjdź za mnie w kinach ścieżka dźwiękowa 11 luty