105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
23 czerwca 2024 - niedziela Imieniny: Wandy, Zenona

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
23 czerwca 2024 - niedziela Imieniny: Wandy, Zenona

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                   *** Szczecin - emisja DAB+ czasowo wstrzymana ***                  

Breaking News
23 czerwca 2024 - niedziela | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1643715192

Wielki powrót The Chainsmokers

Po dwuletniej przerwie od koncertowania i wydawania muzyki, duet The Chainsmokers powrócił, by zaprezentować swój wyczekiwany nowy singiel.


Źródło: Sony Music Poland

..............................................................

Piosenka, która została napisana i wyprodukowana wspólnie przez Alexa i Drew, zapoczątkowuje nową muzyczną erę zespołu i podróż ku nadchodzącemu czwartemu albumowi. Duet zaprezentował także oficjalny teledysk do piosenki, w którym to Drew ściga swoją nieosiągalną drugą połówkę przez kilka surrealistycznych scenariuszy i przemierza przez świat, w którym miłość jest zawsze ulotna. Zespół opowiada o singlu: „Ta piosenka doskonale oddaje ducha dzisiejszych relacji, to, jak daleko możemy posunąć się dla kogoś, kogo kochamy oraz kłamstwa, które wmawiamy sobie, aby pławić się w nieszczęściu. Jednak pod tym mrocznym i często kontrowersyjnym tekstem to spektakl, który wydaje się uroczysty, bo wszyscy wiemy, że koniec końców, nigdy nie słuchamy rad, robimy to, co wydaje się być dla nas najlepsze i powtarzamy sobie, że tym razem będzie inaczej”. 

Sony Music Poland powrót music news the chainsmokers high nowy sngiel