105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
25 maja 2024 - sobota Imieniny: Grzegorza, Urbana, Magdaleny
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
25 maja 2024 - sobota Imieniny: Grzegorza, Urbana, Magdaleny

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
25 maja 2024 - sobota | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1638445524

Gabry Ponte i Aloe Blacc nagrali wspólny hit!

Gabry Ponte (Eiffel 65), producent przeboju „Thunder” i Aloe Blacc łączą siły w nowym kawałku "Can't Get Over You".


Gabry Ponte (Eiffel 65), producent przeboju „Thunder” i Aloe Blacc, głos ponadczasowego hitu „Wake Me Up” z Aviciim, połączyli swoje światy ożywiając taneczno-popową piosenkę i ruszając w pościg z chwytliwym refrenem, który rozkochuje słuchacza od pierwszego przesłuchania.
Ścieżki artystów połączyły się w świecie dance-popu, w którym zarówno włoski producent, jak i amerykański wykonawca odnoszą ogromne sukcesy.
 
Włoski DJ i producent wciąż wydawał materiał solowy w rytmie najnowszych brzmień w muzyce elektronicznej. W 2019 roku wydał „Monster” z LUM!X, po której nastąpiły kolejne wspólne premiery w postaci „The Passenger” (z D.T.E.) i „Scare Me” (z KSHMR). Na uwagę zasługuje również współpraca z Timmym Trumpetem, współproducentem ogromnego hitu „Mad World”, oraz z Galwaro i LIZOT w popularnym coverze „Like a Prayer”.
 
Jego wydany w maju „Thunder” z LUM!X i Prezioso ugruntował jego pozycję na rynku tanecznym dzięki milionom streamów i kilku certyfikatom, w tym platynie w Szwecji i Włoszech i obecnym 165. miejscem na liście Billboardu.
 
W międzyczasie Aloe Blacc, odkąd zaczął nagrywać undergroundowe nagrania rapowe, wydał hit „I Need a Dollar”, (2010), światowy przebój country/folk-EDM wyprodukowany przez Avicii, „Wake Me Up” (2013) oraz nominowany do nagrody Grammy album „Lift Your Spirit” (2013).
Aloe rozwijał swoją sieć muzycznych kolaboracji i wydał nowy materiał w 2019 i 2020 roku. Zagrał w podnoszących na duchu utworach artystów takich jak Avicii („SOS”), Lost Frequencies („Truth Never Lies”), David Guetta („Never Be Alone”), Flight Facilities („Better Than Ever”), Young Bombs („Better Day”) i Mesto („Don’t Worry”). Pozytywna energia towarzyszyła mu także przy tworzeniu „All Love Everything”, czwartego albumu, który ukazał się w ubiegłym roku i jeszcze bardziej dopracował jego godne podziwu hybrydowe podejście do muzyki.
 
 
Klimat utworu „Can’t Get Over You” jest w połowie drogi między epickim stanem melancholii dzięki 5-gwiazdkowej interpretacji Aloe Blacca, a poczuciem absolutnej klasy, jakie daje produkcja Gabry’ego Ponte, która wydaje się precyzyjnie ważyć dźwięk, znajdując w nim szaloną równowagę. „Can’t Get Over You” to dwa pierwiastki chemiczne artystów, których przeznaczeniem jest reagowanie w najbardziej pachnących eksplozjach i wstrząsanie światem dance, tak jak robią to we wszystkich swoich wydawnictwach.

Sony Music Poland muzyczne radio music news aloe blacc gabry ponte can't get over you gabry ponte ft. aloe blacc