105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
30 maja 2024 - czwartek Imieniny: Ferdynanda, Karola, Jana

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
30 maja 2024 - czwartek Imieniny: Ferdynanda, Karola, Jana

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
30 maja 2024 - czwartek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1630752504

News: Cosmic Gate, Above & Beyond, Menno de Jong

Cosmic Gate wydają singiel z nowej płyty. Above & Beyond szykują się do trasy koncertowej. Menno de Jong ogłasza co dalej z finałem Menno Solo


Pierwszy rozdział nowego projektu od Cosmic Gate właśnie ujrzał światło dzienne. Na tracklistę longplaya, zatytułowanego Mosaiik – Chapter One trafiło 9 produkcji. To pierwsza odsłona tak naprawdę podwójnej płyty duetu. Część 2. będzie ukłonem w stronę ich 11. wydawnictwa. Nominowani do nagrody Grammy, twórcy wielu klubowych bangerów oficjalnie mówią, że rozpoczynają nową erę w swojej karierze. „Album Mosaiik jest dla nas nowym początkiem. Nową, a w zasadzie drugą erą. Nikt nie mówił, że musimy to zrobić, ale wszyscy na to czekali – wyjaśniają panowie – długo zastanawialiśmy się nad tym, ale nasi fani dali nam sygnał, że są na to gotowi, podobnie jak my. Album ukazał się pod patronatem Black Hole Recordings."

......................................

"Almost Home” to pierwszy klubowy tytuł w tym roku od Above & Beyond. Panowie nowym nagraniem przygotowywali się do eventów Group Therapy 450 w Londynie oraz AnjunaFamily Reunion Tour w USA. Trio wystąpi w londyńskiej lokalizacji przed publicznością, liczącą 10 000 fanów. Niebawem artyści ruszają też w trasę koncertową po głównych miastach Stanów Zjednoczonych. Bilety na ich wydarzenia rozeszły się w oka mgnieniu. Nic więc dziwnego, że i nowy numer prawdopodobnie będzie mógł liczyć na niegasnącą popularność. „To utwór, który oryginalnie napisaliśmy kilka lat temu. Podobnie jak wielu muzyków podczas lockdownu zamknęliśmy się w studio i mieliśmy mnóstwo czasu, aby przebrać stare pomysły. – opowiadają panowie z Above & Beyond – tekst piosenki raz jeszcze wysłaliśmy do Justine, aby zmieniła parę zwrotek i napisała w nich, co aktualnie czuje. Cieszymy się, że nagranie nie tylko zyskało na nowej energii, ale i że zaprezentujemy je wam nareszcie na żywo."

......................................

Po tygodniu rozmów z Beachclub Fuel i lokalnymi władzami, Menno de Jong może już podać najnowsze informacje na temat wydarzenia Menno Solo – The Finale. Ze względu na trwające ograniczenia rządowe Menno Solo zostało przesunięte na nowy termin, odbędzie się ono w sobotę 21 maja 2022 roku. Zakupione bilety zachowują ważność i przechodzą na nowy termin. Nie ma nawet najmniejszych szans, aby wydarzenie mogło dojść do realizacji jeszcze w tym roku. Niemniej fani nie muszą popadać w całkowity smutek, bo 11 września również w Beachclub Fuel będzie miała miejsca impreza Menno Solo – Ibiza Sunset Special dla ograniczonej widowni. Przepustką jest jednak dowód szczepienia lub wynik testu, wykazujący brak wirusa w organizmie.  

muzyczne radio Cosmic Gate Above & Beyond menno de jong music news menno solo dmc news