105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
22 lipca 2024 - poniedziałek Imieniny: Marii, Magdaleny

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
22 lipca 2024 - poniedziałek Imieniny: Marii, Magdaleny

!!! Słuchasz nas online a dziś nagle cisza? Przeczytaj koniecznie artykuł niżej !!!                  

Breaking News
22 lipca 2024 - poniedziałek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1630575596

HitPlanetarne Nowości: Purple Disco Machine, HuBee, Polina

Wrześniowe premiery wskoczyły nam wczoraj do HitPlanetarnego programu. Sprawdźcie jakie nagrania polecamy Wam tym razem i jakie hity wróciły w nowej wersji!


:: HUBEE - NO LIMIT :: 

HuBee nie zwalnia tempa, a jego kreatywność nie zna limitu. Setki tysięcy odsłon w serwisach streaminowych poprzednich singli, to efekt ciężkiej pracy i świetnego wyczucia hitów z lat 90.! DJ i producent od zawsze podkreślał swój szacunek dla klasyki popu, co daje niesamowity efekt w przełożeniu na jego remiksy. Tym razem HuBee prezentuje nową wersję hitu No Limit od 2 Unlimited! Numer został na nowo nagrany w Wielkiej Brytanii, a ostatecznych szlifów dokonano w Berlinie. 

:: POLINA - FAENA :: 

Polina po raz kolejny wkracza na muzyczne salony! Tym razem rekordy popularności zamierza pobić z singlem Faena. To utwór napisany przez nią, którego inspirację stanowi hotel South Beach Faena. „Znalazłam inspirację podczas ostatniego dnia pobytuwyjaśnia wokalistkaTo było słodko-gorzkie uczucie. Siedziałam na balkonie jednego z pokoi hotelowych i patrzyłam na ocean. Dla mnie to piosenka o tym, jak różne miejsca potrafią na nas oddziaływać, o tym jak pewna chwila zmienia się w magiczny kokon, o tym, jak nić porozumienia z drugą osobą może zmienić nas na zawsze.” Jeśli czujecie się zachęceni taką zapowiedzią, to szukajcie nagrania na portalach streamingowych.

...................

:: PURPLE DISCO MACHINE - DOPAMINE :: 

Purple Disco Machine kontynuuje swój nowatorski dorobek! Po wydaniu czterech singli (Hypnotized, Exotica, Fireworks i Playbox) renomowany producent z Drezna dostarcza „Dopamine”, piąty i ostatni przedsmak nadchodzącego albumu Exotica, który ukaże się 15 października. Tym razem Purple Disco Machine połączył siły z mieszkającą w Londynie holenderską piosenkarką i autorką tekstów Eyelar

muzyczne radio HitPlaneta nowości poczekalnia purple disco machine new music on muzyczne radio dopamine polina faena hubee no limit 2 unlimited