105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
18 maja 2024 - sobota Imieniny: Eryka, Feliksa, Jana

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
18 maja 2024 - sobota Imieniny: Eryka, Feliksa, Jana

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
18 maja 2024 - sobota | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1627227133

Śpiewała dla Cristiano Ronaldo, teraz zapowiada swój muzyczny debiut!

Sera, 27-letnia wokalistka z Holandii, jeszcze przed wydaniem debiutanckiego singla wystąpiła na urodzinowym przyjęciu Cristiano Ronaldo.


_____________________

Źródło: Universal Music Polska

Sera ma turecko-holenderskie korzenie. Dorastała przy płytach Whitney Houston czy Celine Dion, ale także muzyce artystów arabskich i tureckich – m.in. Alabiny czy Ahmeta Kaya. Gdy na domowym zestawie karaoke zaśpiewała „Fallin’” Alicii Keys, wszyscy zorientowali się, że dziewczyna ma naturalny talent wokalny. Sera marzyła o karierze piosenkarki od dawna. Swój sukces zawdzięcza potędze mediów społecznościowych.

Takie historie zdarzają się bardzo rzadko. Wyobraźcie sobie, że jesteście zupełnie nieznaną piosenkarką na początku swojej artystycznej drogi. W 2020 roku postanawiasz zamieszczać w internecie covery znanych piosenek na YouTube, TikToku i Instagramie. Wszystko z bezpiecznego poziomu własnego samochodu. Wtem, w trakcie jednej z twoich sesji live, na Instagramie łączy się z tobą twój idol, który prosi, byś wspólnie zaśpiewała z nim jedną z jego piosenek. Właśnie taka historia przytrafiła się 27-letniej holenderskiej artystce o pseudonimie Sera.
 
 
Pochodząca z Sliedrecht wokalistka wcześniej miała na koncie dwa wiralowe hity – covery „IDGAF” Duy Lipy i „NO” Megan Trainor. Te dwa przeboje sprawiły, że w gronie nowych followersów Sery znalazł się Justin Bieber. Kiedy światowy gwiazdor zorientował się, że dziewczyna śpiewa jedną z jego piosenek, połączył się na live’a i postanowił zaproponować wspólne śpiewanie. Dzięki temu Sera zyskała prawdziwy rozgłos.
 
Niedługo potem w życiu wokalistki wydarzyła się kolejna niesamowita rzecz. Na Instagramie odezwał się do niej management Georginy Rodriguez, żony Cristiano Ronaldo, z pytaniem czy Sera nie miałaby ochoty zaśpiewać na urodzinach gwiazdora piłki nożnej. Zanim Sera zdążyła zorientować się, co się wydarzyło, była już na pokładzie samolotu do Turynu. Koncert na imprezie-niespodziance dla Cristiano był – uwaga – PIERWSZYM występem wokalistki przed publicznością. Śpiewanie dla gwiazdora footballu było bardzo stresujące, ale i ekscytujące. Holenderka zorientowała się wtedy, że występowanie na scenie to rzecz, którą chce robić do końca życia.
 
Jeden z najpopularniejszych filmów w dotychczasowym dorobku Sery to cover „Dance Monkey”, który zgromadził ponad 30 mln wyświetleń. Za sprawą całego zamieszania, artystka skontaktowała się z producentem i kompozytorem Basem van Daalenem, który pracował z takimi artystami jak Major Lazer, David Guetta czy J Balvin. Wokalistka znalazła też menedżera i podpisała kontrakt z Universal Music.
Sera ze swoim niesamowitym wokalem oraz zadziornym charakterem ma wszelkie zadatki na wielką gwiazdę. Jak mówi wokalistka: – Nie ma znaczenia, czy będę śpiewać dla jednej osoby czy dla miliona. Najważniejsze, że odnalazłam moją wielką pasję.
 
DEBIUTANCKI SINGIEL SERA NOSI TYTUŁ ONLY US: