105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
25 maja 2024 - sobota Imieniny: Grzegorza, Urbana, Magdaleny

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
25 maja 2024 - sobota Imieniny: Grzegorza, Urbana, Magdaleny

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
25 maja 2024 - sobota | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1624962346

Akcent i Olivia Addams we wspólnym singlu!

„Heart Attack” to owoc wyjątkowej współpracy Akcentu – jednego z najpopularniejszych projektów muzycznych z Rumunii z Olivią Addams!


_______________________

Źródło: Global Records Polska

 

Piosenka opowiada o tym jak szybko potrafimy się zakochać i jak łatwo stracić kontrolę nad tym co czujemy, zapominając po części kim jesteśmy.

Jestem bardzo zadowolony, że miałam szansę nagrać piosenkę z Olivią, która jest jednym z najlepszych głosów z Rumuni na międzynarodowym rynku muzycznym. Piosenka z jej wokalem nabrała dodatkowej maggi. „Heart Attack” jest również punktem zwrotnym w mojej karierze – w stylu, podejściu do muzyki i strategii marketingowej” – mówi Akcent.

Uwielbiam współpracę z Akcentem przy tym projekcie! Kocham ten utwór i jestem pewna, że Wam też się spodoba!” – dodaje Olivia.

Za słowa i topline utworu odpowiadają Adrian Sina, Olivia Addams, Achim Marian, Andreas Oberg oraz George Papagheorghe.

.............................

Akcent, oprócz ogromnego krajowego sukcesu, cieszy się uznaniem zagranicznych fanów, a jego utwór „Kylie” został zagrany na Tomorrowland - jednym z największych festiwali muzycznych na świecie. Piosenki takie jak „Dragoste de Închiriat”, „Ti-am Promis”, „Buchet de Trandafiri” czy „My Passion” były dla fanów tanecznego brzmienia jednymi z najlepszych piosenek do imprez z przyjaciółmi.

Olivia Addams odniosła sukces w bardzo krótkim czasie, co pokazuje, że jej wyjątkowy wokal z nordyckimi wpływamui tytaniczna praca jest kluczem do sukcesu. Wszystko zaczęło się od zabawy na TikToku, który w końcu okazał się platformą startową dla młodej Artystki. „I'm lost”, „Dumb”, „Are We There” czy „Stranger” to single, które podbiły serca międzynarodowej publiczności. Te utwory można usłyszeć w największych rozgłośniach radiowych w Polsce, Rosji. Bułgaria czy Turcja. Ostatni singiel „Stanger” jest obecnie #1 na Shazam Polska!

muzyczne radio HitPlaneta global records polska olivia addams akcent akcent ft. olivia addams heart attack