105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
25 lipca 2024 - czwartek Imieniny: Walentyny, Krzysztofa, Jakuba

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
25 lipca 2024 - czwartek Imieniny: Walentyny, Krzysztofa, Jakuba

!!! Słuchasz nas online a dziś nagle cisza? Przeczytaj koniecznie artykuł niżej !!!                  

Breaking News
25 lipca 2024 - czwartek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1620035614

HITPLANETARNA PREMIERA: Martis - Keep It Low

“Keep It Low” to idealny numer na ciepłe, letnie dni od niezwykle sympatycznego piosenkarza i teściarza o charakterystycznym, niepowtarzalnym głosie.


__________________________________

Źródło: materiały prasowe / Magic Records

“Historia dwóch osób, które się w sobie zakochują, i które się przyciągają- jak bratnie dusze. Jak yin i yang, jak ketchup i frytki.” Tak romantyczną opowieść ukrytą za swoim debiutanckim singlem “Keep It Low” opisuje MARTIS. To utwór, który wraz z charakterystycznym gwizdem i wyjątkowym animowanym klipem zostaje w głowie na długo!

Miłość to piękna rzecz. Czasami jednak może stać się bardzo skomplikowana, kiedy to serce jest gotowe na podjęcie ryzyka, ale rozum ma co do tego duże wątpliwości. To fakt, którego artysta jest aż nazbyt świadomy, o czym  opowiada w swoim debiutanckim singlu “Keep It Low”. 

MARTIS, który jest pół Włochem od dziecka rozwijał w sobie zamiłowanie do miłości pełnej pasji, ale i małego, niewinnego dramatu od czasu do czasu.  Z drugiej strony, po swoim drugim rodzicu, odziedziczył upodobanie do historii miłosnych przegryzanych frytkami i wzruszających popowych piosenek.

W swoim pierwszym singlu MARTIS łączy radosną, porywającą melodię pop z organicznymi elementami folkowymi i słodko-gorzkim wokalem. To wszystko składa się na zwiewne, lekkie i przyjemne brzmienie utworu, który nawołuje do podejścia do życia z dystansem.

HITPLANETARNA PREMIERA MARTISA DZIŚ PO 17:00 W MUZYCZNYM RADIU!