105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
24 czerwca 2024 - poniedziałek Imieniny: Jana, Danuty

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Maciej Wowk

The Best Of PL

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
24 czerwca 2024 - poniedziałek Imieniny: Jana, Danuty

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                   *** Szczecin - emisja DAB+ czasowo wstrzymana ***                  

Breaking News
24 czerwca 2024 - poniedziałek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1619777487

HitPlanetarna Premiera: Karin Ann i Macca Wiles - sociopathic

Słowacka artystka pop Karin Ann przedstawia nowy singiel ‘sociopathic’ we współpracy ze wschodzącą brytyjską gwiazdą - Macca Wiles.


________________________________

Źródło: Magic Records / materiały prasowe

 

Utwór został wyprodukowany przez Matt’a Schwartz’a (Yungblud, Massive Attack, Halsey). ‘sociopathic’ to muzyczna perełka przekraczająca granice popu, idealnie łącząca trapowe beaty Macca z dark popem Karin Ann. Wyjątkowa melodia i elektroniczne beaty podkreślają tekst utworu, mówiący o toksycznych relacjach, gdzie Karin Ann i Macca oferują wsparcie i pocieszenie.

“sociopathic mówi o związkach. O tym, co może się wydarzyć, kiedyś coś pójdzie nie tak, a sama relacja przyniesie ból i emocjonalną traumę dla obydwu stron.” mówi Karin Ann.

Macca dodaje: “Zawsze chciałem opowiadać historie. Przez śpiew można przekazać wiele emocji. W moich utworach, skupiam się na sprawach, o których często inni boją się rozmawiać- w strachu przez pokazaniem swojej wrażliwości.

....................................... 

Nastoletnia Karin Ann staje się rozpoznawalna już nie tylko w Europie, ale i poza jej obszarami. Jej, skłaniające do myślenia klipy, zgromadziły niemal 2 miliony wyświetleń na Youtube, poruszając szeroki zakres tematów, jak chociażby: równość płci (“babyboy”),  toksyczne życie i miłość (“3AM”), czy zdrowie psychiczne (“I year for agony”).

Karin Ann tworzy muzykę, przy pomocy której chce przekazywać i poruszać ważne tematy. “Chciałabym być postrzegana jako ktoś więcej niż tylko piosenkarka. Jest przecież tyle problemów, o których trzeba głośno mówić.”

PREMIERA NOWEGO NAGRANIA OD KARIN ANN DZIŚ PO 17:00 NA HITPLANECIE!

muzyczne radio HitPlaneta premiera muzyczne radio music news magic news karin ann macca wiles sociopathic