105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
29 maja 2024 - środa Imieniny: Magdaleny, Bogumiły, Urszuli

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Patryk Łasica

The Best Of PL

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
29 maja 2024 - środa Imieniny: Magdaleny, Bogumiły, Urszuli

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
29 maja 2024 - środa | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1617700516

Dawid Kwiatkowski: "Najnowszy utwór, to brama, którą otworzyłem i za nią stoi nowy, dojrzały kierunek" [WYWIAD]

W świąteczną sobotę gościliśmy na TOP30.PL Dawida Kwiatkowskiego. Artysta podzielił się z nami wieloma wartościowymi przemyśleniami.


________________________________

Foto: materiały prasowe / Warner Music Polska

Dawid Kwiatkowski pracuje nad nowym albumem. Ma już także plan na kilka istotnych zmian w swojej karierze. Za czym nie przepada, jaki etap chciałby ostatecznie zamknąć, co jest dla niego istotne w miłości? Zapraszamy do słuchania:

:: CZĘŚĆ 1 ::

:: CZĘŚĆ 2 ::

Rozmawiała: Anna Imiołek
Singiel "Bez Ciebie" możecie wesprzeć głosami klikając na naszej stronie www w zakładki #HitPlaneta i #TOP30PL. Na Instagramie Dawida znajdziecie także informacje o jego nowej i specjalnej akcji #KwiatoPaczka. Warto się przyłączyć. :)

 

muzyczne radio HitPlaneta TOP30PL wywiad warner music polska dawid kwiatkowski rozmowa bez ciebie dawid kwiatkowski w muzycznym radiu dawd kwiatkowski wywiad dawid kwiatkowski gościem muzycznego radia kwiatopaczka