105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
24 maja 2024 - piątek Imieniny: Joanny, Zuzanny
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
24 maja 2024 - piątek Imieniny: Joanny, Zuzanny

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
24 maja 2024 - piątek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1615890577

HitPlanetarna Premiera: Juli Chan z nagraniem od Cleo!

Zmysłowa i romantyczna Julia Chmielarska prezentuje „Zniknę Z Tobą” – przepiękną balladę, napisaną specjalnie dla niej przez CLEO.


_________________

Źródło: Materiały prasowe / Agora Muzyka

Juli Chan - uczestniczka drugiej edycji The Voice Kids, może liczyć na wielkie serce i kompozytorski talent CLEO. Dzięki współpracy z trenerką, młoda wokalistka ma szansę na rozwój swojej kariery muzycznej.

W „team CLEO” jest się na zawsze, zwłaszcza wtedy, kiedy światła sceny gasną i kończy się przygoda w programie. - mówi CLEO

MIŁOŚĆ OD PIERWSZEGO USŁYSZENIA...

Mam nieustające wsparcie od mojej trenerki CLEO. Napisała dla mnie „Zniknę Z Tobą” – pokochałam tę przepiękną, romantyczną piosenkę od pierwszego odsłuchu. Dziś z przejęciem prezentuję ją publiczności. Dzięki swoim mądrym radom i doświadczeniu, CLEO pomaga mi też spoglądać na świat w kontekście moich muzycznych wyborów. #TeamCleo4Ever – powiedziała Juli Chan.

KILKA SŁÓW WIĘCEJ O JULI...

Julia Chmielarska to eteryczna i dziewczęca wokalistka, od 2020 roku występująca pod pseudonimem Juli Chan. Ma siedemnaście lat i trzynastoletnie doświadczenie sceniczne. Od najmłodszych lat brała udział w zajęciach wokalnych, a swoje umiejętności prezentowała na scenach konkursów i festiwali. Rozpoznawalność zyskała jednak w drużynie CLEO w muzycznym talent-show The Voice Kids 2. 31 grudnia 2020 ukazał się debiutancki singiel Juli Chan pod tytułem „Miło Mi Cię Poznać”. W teledysku do tego utworu, Julia Chmielarska tworzy świat Juli Chan - w którym, niezależnie od wieku, każdy może odnaleźć swoje wspomnienia, związane z początkowymi chwilami zauroczenia. Pod koniec 2020 roku została okrzyknięta „Polską Arianą Grande” po tym jak w przededniu prezentacji autorskiego materiału, złożyła hołd swojej wieloletniej mentorce i muzycznej inspiracji, z głębi serca interpretując utwór „Bad Idea”.

PREMIERA W MUZYCZNYM RADIU DZIŚ PO 17:00 NA HITPLANECIE...

Zniknę Z Tobą” to przepiękna, romantyczna ballada, z melodyjnym, wpadającym w ucho refrenem. To muzyczne, intymne wyznanie miłości, opowiedziane przez zakochaną kobietę. „Już się nie boję, kiedy stoję przy Tobie, nie zamienię Ciebie, wszystko mam”. Usłyszycie je dziś PREMIEROWO w Muzycznym Radiu!

muzyczne radio HitPlaneta premiera Nowy singiel Cleo The Voice Kids premierowo the voice of juli chan zniknę z tobą radiowa juli chan w muzycznym radiu juli chan na hitplanecie juli chan i cleo team cleo drużyna cleo jury julia chmielarska