105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
30 maja 2024 - czwartek Imieniny: Ferdynanda, Karola, Jana
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
30 maja 2024 - czwartek Imieniny: Ferdynanda, Karola, Jana

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
30 maja 2024 - czwartek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1615804072

DZIŚ GRAMY CO GODZINĘ - Alvaro Soler i Gabry Ponte!

Oto kolejne nowości, które polecamy Waszej uwadze!


______________________________

Sukces, jaki Alvaro Soler odnotował pomiędzy 2015 a 2019 rokiem, z całą pewnością może zostać okrzyknięty sensacyjnym. Tuż po skończeniu studiów, hiszpańsko-niemiecki artysta trafił na szczyty list przebojów w Europie i Ameryce Południowej oraz na światowe sceny. Po roku przerwy artysta powrócił z nowym materiałem!

Pierwszy singiel zapowiadający nową płytę Alvaro Solera, „Magia”, został zainspirowany licznymi prośbami fanów: – W ostatnie wakacje dostawałem mnóstwo wiadomości: „Alvaro, ten rok jest taki trudny, może coś wydasz?”. Moi słuchacze przypomnieli mi, dlaczego w ogóle zabrałem się za tworzenie muzyki. [...] Uświadomiłem sobie, jak często używam słowa „Magia”. Opisuję nim wspaniałe rzeczy, które trudno ująć słowami. Nie zawsze potrzebujemy zresztą wielu określeń, nie wszystko musi mieć powód – czasami po prostu dajemy się porwać małym rzeczom.

POLECA: Universal Music Polska

______________________________

Oh La La, to nie tylko tytuł! To także reakcja na nowe nagranie od Gabry'ego Ponte! Włoch połączył siły z gwiazdą z Amsterdamu - Dj-em/producentem o pseudonimie MOTi! Utwór bardzo szybko zapada w pamięć, a jeszcze szybciej wkrada się w Waszą podświadomość, aby zostać z Wami na dłużej. Twórcy są przekonani, że singiel "Oh La La" będzie jednym z tych hitów, po który chętnie i często będziecie sięgać w tym sezonie. Na wokalu Mougleta, a całośc usłyszycie dziś w Muzycznym Radiu co godzinę! 

POLECA: Spinnin' Records

Alvaro Soler Universal Music Polska powerplay piosenka dnia Spinnin Records gramy co godzine magia co godzine gabry ponte moti mougleta oh la la