105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
12 kwietnia 2024 - piątek Imieniny: Juliusza, Lubosława, Zenona

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Zbigniew Deka

HIT-TYP

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
12 kwietnia 2024 - piątek Imieniny: Juliusza, Lubosława, Zenona

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
12 kwietnia 2024 - piątek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1612773724

Armin van Buuren wystartował z nową audycją!

Audycja A State of Armin powstała na specjalną prośbę jednej z amerykańskich stacji radiowych.


____________________________

Na parę odcinków przed tysięcznym wydaniem ASOT mówiło się o tym, że to już koniec. Armin zniknie z fal radiowych, program przejmą Ruben de Ronde i Ferry Corsten. Armin zniknie ze sceny trance. Każda z tych informacji, jak na razie okazała się nieprawdziwa. „Jestem bardzo podekscytowany, że mogę uruchomić moją nową audycję, ekskluzywnie emitowaną w amerykańskiej stacji SiriusXM” – napisał Armin na swoim Fanpage’u.

A STATE OF ARMIN – to młodsza siostra kultowej audycji ASOT. Dlaczego Armin nie zerwał więc z klubowymi audycjami? „Powodem jest to, że dzielenie się tym co kochasz, czyli muzyką z innymi ludźmi, jest jedną z najbardziej wyjątkowych rzeczy i będę to robił tak długo, jak się da” – zapewnia Holender. Amerykańska rozgłośnia dała mu okazję do bliższych kontaktów z tamtejszymi fanami, co nie oznacza, że klubowicze z innych krajów nie mogą odsłuchać audycji A State of Armin. Szczegółów szukajcie oczywiście na portalach społecznościowych Armina van Buurena.

armin van buuren asot muzyczne radio A State of Trance nowa dmc news a state of armin audycja