105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
26 maja 2024 - niedziela Imieniny: Filipa, Pauliny

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
26 maja 2024 - niedziela Imieniny: Filipa, Pauliny

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
26 maja 2024 - niedziela | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1612350187

HitPlanetarne nowości! ARTY, Spada, Energy Deejays!

W HitPlanetarnej poczekalni tłok i ścisk. Sprawdźcie kogo polecamy Wam do posłuchania! Kto wrócił na naszą listę, a kto przygotował gorącą premierę na ten rok!


________________________________

ARTY - TAKE YOUR TIME [ARMADA MUSIC]

Pomimo trwającej pandemii Artem „ARTY” Stoliarov nie zwalnia biegu i wciąż zaskakuje nowościami! W ostatnim czasie artysta spędził wiele godzin w studiu, w którym wypracował kilka znakomitych produkcji. Jak sam przyznaje – muzyka zajmuje sporą część jego życia. Nieustannie myśli o tym, czego chciałby dokonać, jak chciałby tworzyć i co jeszcze może odkryć w muzyce elektronicznej. Niewątpliwie jego nazwisko od dobrych kilku lat pnie się na szczyt popularności na tle kolegów z branży.

ZOBACZ VIDEO: TAKE YOUR TIME

Ostatnie miesiące u ARTY’ego minęły także pod kątem tworzenia kolejnego i jakże długo wyczekiwanego albumu. Być może pojawi się on jeszcze w tym roku. Póki co rosyjski DJ/producent rozpoczyna 2021 rok singlem Take Your Time, opartym na barwnych wokalach, pozytywnej energii. To utwór, który ma dać Wam trochę światła w najbardziej ponure dni.

________________________________

SPADA FT. CAMDEN COX - VOODOO [AFTR:HRS RECORDS / SPINNIN RECORDS]

Włoski DJ i producent – SPADA – dość długo kazał czekać na swój powrót, ale wielu jest zdania, że było warto. Ten twórca kolorowych dźwięków wypromował w naszej stacji takie hity, jak Cool Enough (ft. Elen Levon), You & I (ft. Richard Judge), a także All For You (ft. Abi F Jones).

 ZOBACZ VIDEO: VOODOO

Po kilkudziesięciu tygodniach nieobecności znów uchylił drzwi do swojego studia, w którym narodził się jego najnowszy singiel Voodoo ft. Camden Cox. Nagranie tym razem pilotowane jest przez label AFTR:HRS Records. A w wokalnych partiach gości brytyjska wokalistka Camden Cox, która w 2018 roku wyśpiewała wielki hit duetowi Basada – Good Vibes.

________________________________

ENERGY DEEJAYS FT. EIRINI - ALL OR NOTHING [PLANETWORKS]

Energy Deejays to projekt, który słuchaczom Muzycznego Radia znany jest bardzo dobrze. Jeśli na naszej antenie rozbrzmiewają kojąco-kołyszące i niekiedy romantyczne melodie, opatrzone tytułami: Gravity, Heart Attack, Not You – to wiadomo, że stoi za nimi właśnie ten producent.

ZOBACZ VIDEO: ALL OR NOTHING

Dawno niesłyszany i niewidziany, po kilku zmianach i modernizacjach w działaniu powraca z nowością, która zwie się po prostu All Or Nothing. Powrót na HitPlanetarną listę to dla niego wszystko albo nic, dlatego fanów takiego brzmienia już teraz zachęcamy do częstego głosowania, bo numer jest tego wart!

:: HITPLANETA | CODZIENNIE OD 17:00 DO 20:00 W MUZYCZNYM RADIU :: NIE PRZEGAP DZISIEJSZEGO LĄDOWANIA. SŁUCHAJ NAS FM / ONLINE I DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU! 

armada music muzyczne radio zapowiedzi HitPlaneta Poland premiery nowości Spinnin Records poczekalnia music news arty spada online fm radio take your time spada ft. camden cox voodoo camden cox aftr:hrs records energy deejays ft.eirini all or nothing energy deejays eirini planetworks gramy bo kochamy muzykę they really love music top40 muzyczne radio