105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
29 lutego 2024 - czwartek Imieniny:

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Arkadiusz Włodarski

Best of

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
29 lutego 2024 - czwartek Imieniny:

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
29 lutego 2024 - czwartek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1611602664

Muzyczne Radio Prezentuje - iWojtek - autorski projekt Wojtka Jabłońskiego!

Dwa z kilku już wydanych singli tego projektu usłyszeć możecie codziennie na antenie Muzycznego Radia. Zapraszamy za kulisy twórczości Wojtka Jabłońskiego!


______________________________

Na co dzień kojarzony jest z zespołem KULT. Jako kompozytor i gitarzysta współ-odpowiada  za jedne z największych hitów minionego roku, jakie znalazły się na płycie Kazika – ZARAZA. Wojtek Jabłoński złapał dalej wiatr w żagle i uruchomił autorski, muzyczny projekt iWojtek.

Wraz z początkiem 2020 roku Wojtek ogłosił na swoich profilach społecznościowych casting, który miał wyłonić zdolnych, ale nikomu jeszcze nieznanych wokalistów. Zgłosiło się ponad trzysta chętnych osób, z których finalnie wybranych zostało dziesięciu najlepszych. Muzyk zabrał się za stworzenie tekstów, melodii i teledysków do nowych piosenek, starając się, aby każda kompozycja była odpowiednio dopasowana do wokalu danej osoby.

Zaczęło się od…nagrania Witam Każdy dzień, opartego na gitarowych dźwiękach „wyszarpanych” przez samego Wojtka. Lekka i intrygująca melodia oraz głos pierwszej, debiutującej w projekcie – Wiktorii Zełep – od razu zwrócił uwagę słuchaczy Muzycznego Radia. Kolejno ukazały się single „Tylko z tobąBasi Kuhn, „Krótko siebie znamEwy Janiszewskiej, a następnie absolutny hit w naszej stacji – „Więcej gazu” z wokalem Alex Magiera. Ta piosenka, podobnie jak „Witam Każdy Dzień” jest już coraz bliżej podium listy TOP30.PL.

Jeśli chcecie wesprzeć Wojtka i jego muzycznych przyjaciół, klikajcie TUTAJ i głosujcie.

Wojciech Jabłoński ma nadzieję, że projekt iWojtek pomoże jego podopiecznym stanąć na drodze do sukcesu, którą każde z nich będzie mogło pokonać z podniesioną głową, odnotowując coraz większą liczbę słuchaczy i odtworzeń pod swoimi singlami.

Poniżej cała lista wydanych utworów, promowanych i wspieranych przez ekipę Good Vibe Production:

Wiktoria Zełep iWojtek – Witam każdy dzień [ZOBACZ VIDEO]

Basia Kuhn iWojtek – Tylko z tobą [ZOBACZ VIDEO]

Ewa Janiszewska iWojtek – Krótko siebie znam [ZOBACZ VIDEO]

Alex Magiera iWojtek – Więcej Gazu [ZOBACZ VIDEO]

Domi M iWojtek – Tylko kilka szans [ZOBACZ VIDEO]

Miss Aicha iWojtek – Złoty dywan [ZOBACZ VIDEO]

Danny Burhl iWojtek – Jak samotny wilk [ZOBACZ VIDEO]

Ola Duda iWojtek – Czy jesteś gdzieś [ZOBACZ VIDEO]

Julia Kordylak iWojtek – Tracę grunt [ZOBACZ VIDEO]

______________________

Źródło: https://www.instagram.com/wojtek.jablonski.kult/

Obserwujcie Wojtka także na Facebooku. https://www.facebook.com/Wojtek.Jablonski.Kult