105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
22 maja 2024 - środa Imieniny: Heleny, Wiesławy, Ryty

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
22 maja 2024 - środa Imieniny: Heleny, Wiesławy, Ryty

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
22 maja 2024 - środa | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1610965698

Organek wydał nowy singiel! KSHMR zapowiada debiutancki album!

Dzieje się na rynku muzycznym! Tomasz i zespół Organek z nowością w naszej stacji! KSHRM z zapowiedzią pierwszej studyjnej płyty!


_______________________________

Miała być książka. Miała być kolejna płyta. Tymczasem kwartet Organek z Tomaszem na czele rozpoczyna nowy rok od singla Walcz. To opowieść o ludziach, którzy w ostatnich miesiącach, z powodu pandemii doświadczyli jakiegoś kryzysu psychicznego. Wokalista apeluje – musimy walczyć o siebie, nikt za nas tego nie zrobi. Nagranie jest częścią akcji informacyjnej Środowiskowych Centrów Zdrowia Psychicznego. Do usłyszenia u nas na TOP30.PL. 

_______________________________

Koniec oczekiwania! Po dwóch latach intensywnych przygotowań, KSHMR wydaje debiutancki album i zapewnia, że może to być jedno z najlepszych wydawnictw muzyki elektronicznej wszech czasów! Artysta nieskromnie zaznaczył, że cały materiał wyszedł mu niezwykle ambitnie i odważnie dodał, że nikt inny nie jest w stanie zabrać słuchaczy w taką podróż, jak on. Taka opinia spotkała się z mieszanymi odczuciami internautów, my jednak ocenę zostawimy sobie na moment po przesłuchaniu płyty.

Nowy singiel debiutancki album TOP30PL KSHMR singiel debiutancka płyta tomasz organek muzyczne radio music news kshmr 2021 organek walcz kshmr debiutuje z płytą nowa płyta kshmr w 2021 organek planuje nowy album organek 2021 walcz