105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
24 kwietnia 2024 - środa Imieniny: Horacego, Feliksa, Grzegorza
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
24 kwietnia 2024 - środa Imieniny: Horacego, Feliksa, Grzegorza

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
24 kwietnia 2024 - środa | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1605889652

Christopher Damas nowym artystą w Spinnin Records!

Rosyjski DJ i producent jest zwycięzcą konkursu Demo Drop XXL organizowanego przez Spinnin. Wśród jurorów znalazł się m.in. Tiesto!


Ekskluzywna premiera tego wieczoru na HitPlanecie należy do Christophera Damasa z nagraniem Mr. Colin. To zwycięzca specjalnego konkursu Demo Drop XXL, przeprowadzonego przez Spinnin Records w październiku tego roku. W związku z odwołaniem Amsterdam Dance Event – chcieliśmy dać młodym DJ-om i producentom szansę na poszerzenie wiedzy o produkcji i biznesie muzycznymmówią organizatorzy. Młode talenty przygotowywane były przez wiele znanych gwiazd. Później konkursowicze mieli zaprezentować swoje produkcje konkursowe, ostatecznie oceniane przez jury, w którym zasiedlił m.in. Tiesto i Chico Rose.

Zwycięzcą kontraktu promocyjnego ze Spinnin Records okazał się rosyjski DJ i producent – Christopher Damas. Artysta muzyką zajmuje się już od blisko dekady, ale to współpraca ze Spinnin okaże się dla niego najbardziej przełomowym wydarzeniem w karierze. 

KIM JEST CHRISTOPHER DAMAS ?

Tak naprawdę nazywa się Semyon. Urodził się i mieszka w Moskwie. Ma 33 lata, a muzyką zajmuje się już od 10 lat. Swoje pierwsze piosenki zaczął pisać około 6 lat temu i tak stopniowo nabierał doświadczenia w tworzeniu muzyki. Muzyka jest dla niego jednocześnie zawodem, i jak mówi – miłosnym uniesieniem. Rosyjskie stacje radiowe znają go bardzo dobrze. W Europie zyskuje popularność w sieci.

„To dla mnie zaszczyt, że ludzie słuchają mojej muzyki. Kilka z moich nagrań zostało już kiedyś wydanych w Spinnin Talent Pool. Współpracowałem już z wytwórniami ZeroCool i Hexagon, a na początku 2021 roku mój nowy numer ukaże się za sprawą DharmaWorldWide."

„Bardzo cieszę się, że udało mi się wygrać w globalnym konkursie na tak dużą skalę. Dzięki Tiesto i całemu zespołowi Spinnin Records będę mógł wydawać swoje nagrania w ich firmie. Dziękuję wszystkim, którzy wspierali mnie i oddali na mnie swój głos. Wydać coś pod opieką Spinnin od dawna było moim marzeniem.”

Nagranie Mr. Colin usłyszycie codziennie na HitPlanecie w Muzycznym Radiu!

Bądź na bieżąco: FACEBOOK | INSTAGRAM

___________________________

Źródło: materiały prasowe / Spinnin Records