105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
22 czerwca 2024 - sobota Imieniny: Pauliny, Tomasza, Jana

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Arkadiusz Włodarski

The Best of HitPlaneta

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
22 czerwca 2024 - sobota Imieniny: Pauliny, Tomasza, Jana

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                   *** Szczecin - emisja DAB+ czasowo wstrzymana ***                  

Breaking News
22 czerwca 2024 - sobota | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1601203400

Dzień Polskiej Muzyki w Muzycznym Radiu! 1 października gramy jeszcze więcej polskich utworów!

Muzyczne Radio dołączyło do kampanii Dzień Polskiej Muzyki! 1 października na naszej antenie usłyszycie jeszcze częściej polskie hity i naszych artystów!


O CO CHODZI W AKCJI DPM ?

Dzień Polskiej Muzyki to kampania mająca na celu promocję oraz wsparcie polskiego rynku muzycznego. Tegoroczna edycja jest jeszcze bardziej wyjątkowa, bo w akcję zaangażują się również stacje radiowe w wybranych krajach za granicą.  1 października rozgłośnie radiowe oraz telewizje muzyczne przez całą godzinę – od 10:00 do 11:00 – będą grały tylko polską muzykę. Muzyczne Radio dodatkowo na ten dzień wprowadza następujący plan:

  • 06:00 - 07:00; Budzimy po polsku 100% + info o akcji

  • 10:00 - 11:00; Dzień polskiej muzyki - Gramy tylko po polsku

  • 17:00 - 20:00; HITPLANETA -  info o akcji + polskie premiery

  • 20.30-21:00; Tylko polskie nowości

  • 21:00 - 22:00; Lista HOUSE20.PL - nowości od polskich producentów

  • 22:00 - 00:00; Gramy tylko po polsku.

Akcja ma za zadanie także uświadomić słuchaczom, że to oni kształtują wartość i pozycję polskiego rynku muzycznego na świecie, tak samo jak artyści. Liczymy na to, że w efekcie tej kampanii, Polacy chętniej będą wspierać rodzimych artystów i nasz rynek muzyczny, przeznaczając na zakup muzyki swoje pieniądze (bez względu na opcję zakupu). Tym samym wartość Polski w światowym rankingu będzie wzrastać.

DZIEŃ POLSKIEJ MUZYKI to już druga edycja specjalnej kampanii mająca na celu wsparcie polskiego rynku muzycznego. Poprzez tę kampanię pragniemy zachęcić funów i odbiorców muzyki do wyrażenia swojego szacunku dla pracy swoich ulubionych Artystów i wszystkich osób pracujących na ich sukces poprzez zakup biletu na koncert, płyty lub abonamentu w serwisie streamingowym. To fani stanowią o sile każdego lokalnego rynku muzycznego, dlatego też z myślą o nich zaprosiliśmy do kampanii „Dzień Polskiej Muzyki” największe sklepy płytowe, bileterie i serwisy streamingowe w kraju, by przygotowały specjalne promocje i atrakcje. Z uwagi na wprowadzone ograniczenia rynku koncertowego z powodu pandemii koronawirusa, sytuacja Artystów oraz wszystkich osób pracujących w branży koncertowej jest obecnie szczególnie trudna, dlatego to im dedykujemy tegoroczną edycję.

Kampania rozpocznie się już w ostatnim tygodniu września specjalną akcją Grupy Empik „tyDzień Polskiej Muzyki”. We wszystkich salonach Empik w kraju przez cały tydzień rozbrzmiewać będzie tylko polaka muzyka, a na fanów będą czekały specjalne promocje na zakup płyt. W serwisach Empiku będzie także okazja do spotkań online z Artystami. W kampanię włączyły się także bileterie Going i Empik Bilety, Eventim, Ticketmaster oraz eBilet. W bileterii Eventim specjalne promocje dla funów będą czekały aż do ostatniego dnia października w ramach akcji „Jesień z polską muzyką”, którą zapoczątkuje Dzień Polskiej Muzyki - 1 października. Także w bileterii Ticketmaster, Dzień Polskiej Muzyki będzie trwał dłużej! Fani będą mieli okazję zdobyć bilety na koncerty w atrakcyjnych cenach przez cały pierwszy tydzień październik. To nie wszystko! Zachęcamy fanów, by wspierali Artystów i polską muzyki słuchając jej w serwisach streamingowych. Specjale playlisty „Dzień Polskiej Muzyki” będą przygotowały serwisy Tidal oraz Empik Music. Zachęcamy fanów do słuchania swojej ulubionej polskiej muzyki w serwisach streamingowych, dzilenia się nią, udostępniania playlist z polską muzyką

#DzieńPolskiejMuzyki

GRAMY NA 105.8FM | 106.7FM | 90.9FM | ONLINE - APLIKACJA "MUZYCZNE RADIO" DOSTĘPNA JEST W APPSTORE I GOOGLE PLAY