105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
24 kwietnia 2024 - środa Imieniny: Horacego, Feliksa, Grzegorza

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
24 kwietnia 2024 - środa Imieniny: Horacego, Feliksa, Grzegorza

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
24 kwietnia 2024 - środa | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1599041720

Powrót do szkoły z kawałkiem od idola nastolatek!

Mateusz Golicki wraca do szkoły z coverem Justina Biebera! „Beauty and a Beat” to śmiała interpretacja wielkiego hitu Biebera z 2012 roku.


Świeża i wpasowująca się w aktualne trendy wersja nagrana przez polskiego idola nastolatek - Mateusza Golickiego ma szansę stać się kolejnym tanecznym viralem na TikTok-u!

Mateusz Golicki - jeden z najpopularniejszych wokalistów młodego pokolenia. Jego debiutancki singiel „Twój” odsłuchano w internecie już setki tysięcy razy, a konto na Instagramie generuje jedno z największych zaangażowań wśród fanów w jego targecie. 

16-letni wokalista pojawił się w II edycji „The Voice Kids” gdzie podbił serca widzów wykonując swoją interpretację piosenki „Nic tu po mnie”. Jego wykonanie zostało odtworzone już ponad 5 milionów razy. 

Mateusz oprócz tego, że śpiewa jest także tancerzem. Muzyka, którą wykonuje, to nowoczesny dance-pop tworzony przez najlepszych producentów w kraju. Jego najnowsza propozycja muzyczna to cover hitu, który rządził na listach przebojów w 2012 roku - mowa o „Beauty and a Beat” Justina Biebera! Interpretacja Mateusza, to odświeżona wersja, która idealnie wpasowuje się w aktualne trendy. Młody wokalista pozostał wierny dance-popowi, a wkrótce na TikTok-u wystartuje challenge z piosenką w tle.

Posłuchaj / Zamówhttps://MagicRecords.lnk.to/MG_BB

____________________

Źródło: Materiały prasowe / Magic Records

Nowy singiel video Magic Records zamów cover justin bieber music news posłuchaj magic news mateusz golicki beauty and a beat polak coveruje justina biebera mateusz golicki cover justin bieber