105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
20 kwietnia 2024 - sobota Imieniny: Czesława, Agnieszki, Mariana

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Tomasz Dudkiewicz

Festiwal hitów

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
20 kwietnia 2024 - sobota Imieniny: Czesława, Agnieszki, Mariana

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
20 kwietnia 2024 - sobota | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1596098751

Muzyczne Radio: Poznajcie bliżej - BASS FUN - zdobywca 5. HitPlanetarnych jedynek!

Specjalnie dla Was rozpoczynamy nowy cykl na naszej stronie. "Poznajcie bliżej" to przybliżenie Wam artystów, których gramy i polecamy na naszej antenie.


KIM JEST BASS FUN ?

Od tego wypadałoby zacząć. W końcu to artysta, który w ostatnim czasie mocno trzyma się HitPlanetarnego podium z nagraniem "Can Do Without You". Jednak to nie pierwszy raz, kiedy Bass Fun wskoczył na sam szczyt notowania...ale od początku.

RAFAŁ BIEN - to polski muzyk, Dj i producent muzyczny pochodzący z Sopotu. W dzieciństwie uczęszczał do szkoły muzycznej 1 i 2 stopnia gdzie uczył się grać na saksofonie i fortepianie. Jest autorem wielu kompozycji w rożnych gatunkach muzycznych pop,dance,muzyka klasyczna, dziecięca. Wcześniej dał się poznać z produkcji / remixów dla takich wykonawców jak: Kombii, De Mono, Blue Cafe, K.a.s.a , Stachursky, Rafał Brzozowski, Martin Solveig, SASH! oraz wielu innych gwiazd. Obecnie Rafał pracuje nad swoim debiutanckim albumem, na którym znajdziemy piosenki pop z udziałem amerykańskich wokalistów. Wydawnictwo ukaże się pod patronatem wspierającego Go labela - Magic Records.

Ten kto uważnie śledzi notowania HitPlanety - a wiemy, że są tacy - wie doskonale, że Rafał aka Bass Fun w 2014 roku również odnotował swój sukces w naszej stacji. W tamtym czasie zdominował Hit-Listę numerem, zatytułowanym Toccata

Polski DJ i producent muzyką żyje i o muzyce mógłby opowiadać dniami...a zwłaszcza nocami. Własnie w tych najpóźniejszych godzinach powstają jego najlepsze produkcje. I Wouldn't Lie, I See You Flowing, czy najnowszy singiel - Can Do Without You. W dużym sekrecie szepniemy Wam słowo, że Rafał pracuje nad czymś muzycznie nieprostym i bardzo istotnym w jego karierze. Trzymamy kciuki!

Śledźcie uważnie social media Bass Funa i nie przegapcie nowych wiadomości z jego studia. 

:: FACEBOOK :: INSTAGRAM :: YOUTUBE ::

:: SOUNDCLOUD ::

______________________________

Źródło zdjęć: Materiały Prasowe / Bass Fun

Biografia: facebook.com/BassFunOfficial/