105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
20 kwietnia 2024 - sobota Imieniny: Czesława, Agnieszki, Mariana

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
20 kwietnia 2024 - sobota Imieniny: Czesława, Agnieszki, Mariana

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
20 kwietnia 2024 - sobota | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1595406389

AronChupa i Little Sis Nora, Anne-Marie i Doja Cat, Zedd i Jasmine Thompson - polecamy Wam kolejne nowości!

Do HitPlanetarnej poczekalni trafiły nowe, gorące letniaki! Tym razem Muzyczne Radio stawia na te duety!


ARONCHUPA & LITTLE SIS NORA - THE WOODCHUCK SONG

Nazwiska Aronchupa & Little Sis Nora od dłuższego czasu nikomu nie są już obce, a słynne rodzeństwo może dalej walczyć o sławę i uznanie z kolejnymi piosenkami. Póki co wydali tylko jeden album. Dlatego fani pokładają wszelką nadzieję, że utwór The Woodchuck Song, okaże się nie tylko nowością na wakacje, ale i przedsmakiem większego materiału!

_____________________________________

ZEDD & JASMINE THOMPSON - FUNNY

Zedd już nie pierwszy raz pokazuje, że docenia młode talenty, a jego współpraca z dawno niesłyszaną Jasmine Thompson to spełnienie marzeń dla fanów tej dwójki. Głos Jasmine, zdaniem Zedda, doskonale odzwierciedla wszystkie emocje i energię, jakie twórca nagrania Funny chciał w nim zawrzeć.  „Zwykle jest tak, że gdy ludzie się rozejdą to potem i tak tęsknią i do siebie wracają, chcąc spróbować jeszcze raz. Sam przeszedłem przez taki związek. Po stracie chce się spędzać z tą osobą jeszcze więcej czasu” – odpowiedział DJ i producent, zapytany o inspirację do powstania tego singla.

_____________________________________

ANNE-MARIE FT. DOJA CAT - TO BE YOUNG

Nowy album Anne-Marie to już tylko kwestia czasu! Co prawda Ania niewiele jeszcze zdradza na temat nowej płyty, ale po numerach Birthday i Her, trafił do nas trzeci singiel z wyczekiwanego wydawnictwa. Oto nagranie To Be Young, w którym słyszycie amerykańską popularną raperkę i wokalistkę – Doja Cat. Ten duet jest jak zderzenie sztormu z huraganem – razem dziewczyny mogą szybko podbić światowe listy przebojów – uprzedzają recenzenci. 

Więcej nowości do usłyszenia codziennie na HitPlanecie, między 17:00 a 20:00 w Muzycznym Radiu.

muzyczne radio HitPlaneta nowość 2020 zedd ft. jasmine thompson funny anne-marie ft. doja cat to be young aronchupa & little sis nora the woodchuck song