105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
25 maja 2024 - sobota Imieniny: Grzegorza, Urbana, Magdaleny

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Patryk Łasica

Piosenka dnia

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
25 maja 2024 - sobota Imieniny: Grzegorza, Urbana, Magdaleny

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
25 maja 2024 - sobota | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1592151585

Tom Staar remiksuje dla Ferry'ego Corstena.

Nie każdy wie, że branie się za remiks, nie jest taką prostą i oczywistą sztuką. Klucz do sukcesu tkwi w tym, aby zachować oryginalność danego utworu czy płyty.


Okazuje się jednak, że powiedzieć, iż Tom Staar jest bardzo zdolny w tym temacie, to jak powiedzieć za mało.  Wystarczyła chwila od podpisania kontraktu z Armadą Music, a ten DJ i producent udowadnia, że stać go na naprawdę wiele doskonałych rzeczy. Jakiś czas temu jego nazwisko stało się jeszcze bardziej rozpoznawalne dzięki współpracy z Arminem van Buurenem przy nagraniu Still Better Off. Aktualnie Tom wziął na tapetę produkcję uwaga…..Ferry’ego Corstena z 2002 roku. A dokładniej mowa o numerze Punk. To już 20. rocznica wydania tego kawałka.

„Byłem wielkim fanem tego nagrania. Skorzystałem więc z okazji, aby go zremiksować – wyjaśnia Tom – muzyką trance zacząłem interesować się na początku 2000 roku. Ferry Corsten był wtedy moją inspiracją, nagrywał nawet ze wszystkimi moimi ulubionymi artystami.”

 

A co na to sam Ferry Corsten?

"Tom nadał temu nagraniu świetnego, nowego smaku. Bardzo podoba mi się jak subtelnie wplótł w niego style różnych gatunków. Nie mogę się doczekać, kiedy będę mógł grać ten numer na żywo."

 

armada music ferry corsten dmc news ferry corsten tom staar remix tom staar punk