105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
19 maja 2024 - niedziela Imieniny: Iwa, Piotra, Celestyna

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Tomasz Dudkiewicz

Strefa 79+

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
19 maja 2024 - niedziela Imieniny: Iwa, Piotra, Celestyna

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
19 maja 2024 - niedziela | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1526196109

Już jest! Nowe wydawnictwo Ben Golda!

Po wielu latach sukcesów nadszedł wreszcie czas, aby jedna z najjaśniejszych postaci trance'owej sceny wydała swój debiutancki album.


Ben Gold napisał właśnie jedną z najważniejszych stron w dziejach muzyki klubowej, zatytułowaną Sound Advice (Chapter One). Dopracował starannie każdy dźwięk na tej płycie, aby przekroczyć granicę muzycznych wymagań, jakie z reguły pojawiają się na rynku. Pierwszy rozdział jego wydawnictwa to efekt współpracy m.in. z Allen WattsOmnia, czy Ruben De Ronde. Niezwykłe połączenie energii z domieszką akustycznego klimatu znajdziecie w sześciu premierowych produkcjach, jakie znalazły się na tym albumie.

A co najbardziej podobało się Benowi podczas pracy nad nowym materiałem?
"Najciekawsze i najbardziej ekscytujące było dla mnie to, że miałem do tego całkowicie wolną rękę. Mogłem pracować z różnymi odmianami trance muzy i mam nadzieję, że to, co z tego wynikło spodoba Wam się tak samo, jak mi." Promujący to wydawnictwo utwór New Republic możecie już usłyszeć na HitPlanecie i DMC.

new album Ben Gold Sound Adive (Chapter One) New Republic There Will Be Angels Ruben de Ronde Allen Watts Omnia