105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
21 czerwca 2024 - piątek Imieniny: Alicji, Alojzego
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
21 czerwca 2024 - piątek Imieniny: Alicji, Alojzego

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                   *** Szczecin - emisja DAB+ czasowo wstrzymana ***                  

Breaking News
21 czerwca 2024 - piątek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1588080570

HitPlanetnarne nowości - tego musicie posłuchać! Lele Pons, Tom Boxer, Majlos & Markus i inni.

Na HitPlanetarnej liście pojawił się utwór, który może stać się HITEM TEGO LATA!


Luis Fonsi z Despacito może czuć się zagrożony. Wygląda na to, że mamy nowy, letni hit, który zyskuje na popularności w kolejnych krajach! Taki sukces przytrafił się dziewczynie z internetu: Lele Pons! To jedna z najpopularniejszych wenezuelskich blogerek. Lele nie tylko pisze bloga i kręci filmiki rozrywkowe. Ma także wokalny talent, o którym przekonuje się cały świat!

_________________________________

Panowie Majlos i Markus to nowi, obiecujący DJ-e i producenci, którzy marzą o wielkiej karierze. Produkcje Majlosa grane są niemal we wszystkich polskich klubach. Markus nakręcał swoimi setami niejedną imprezę i są spore szanse, że spotkaliście się z nim kiedyś na jednym parkiecie gdzieś w Polsce. Chłopaki zwiększają moc, łącząc się w duet. Mamy nadzieję, że nagranie Need You spełni ich muzyczne marzenia.

_________________________________

Pamiętacie jak spędzaliście długie, letnie wieczory przy nagraniach Deep In Love albo Morena? Tom Boxer - twórca wspomnianych hitów - wraca z nowym numerem Sun Goes Down! A to dopiero początek nowej muzy z jego strony! Bądźcie czujni!

Tom Boxer - Tom Boxer - Sun Goes Down | Spinnin' Records
_________________________________

Kiedy Danny Quest podesłał BLR demo pewnego nagrania, ten nie wahał się ani chwili. DJ i producent od razu dopatrzył się potencjału  na wielki hit w nagraniu Escapar i podjął się współpracy z Danny’m.  W kolejnych etapach panowie dołożyli jeszcze partie wokalne i zmienili charakter produkcji na bardziej energetyczny i klubowy!

HitPlaneta nowość 2020 lele pons volar susan diaz victor cardenas blr danny quest escapar tom boxer sun goes down majlos & markus need you luke coulson