105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
22 lutego 2024 - czwartek Imieniny: Marty, Małgorzaty, Piotra

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
22 lutego 2024 - czwartek Imieniny: Marty, Małgorzaty, Piotra

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
22 lutego 2024 - czwartek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1585416979

TOP4: Covery, których warto posłuchać!

Od kilku dni na naszym YouTube'owym kanale znajdziecie HitPlanetarną playlistę z najnowszymi singlami. Tym razem do posłuchania polecamy Wam coś innego!


Sezon na odświeżanie największych hitów w pełni! Na pewno kojarzycie debiutancki singiel Alexandry Stan, czy najbardziej znany numer Edwarda Maya? Do tego dorzucamy Wam klasyk I Want To Know What Love Is i coś od Benassi Bros. W wersjach, jakich jeszcze nie znacie.

#4 Edward Maya ft. Vika Jigulina - Stereo Love [Timmy Trumpet Remix]

Od tego nagrania trudno było się oderwać od dnia premiery. Minęła dekada od wydania, a licznik wyświetleń na YouTube i innych serwisach streamingowych wciąż rośnie. Jakiś czas temu rumuński producent wraz z mołdawską wokalistką świętowali okrągły jubileusz wydania singla Stereo Love, a Timmy Trumpet sprezentował im specjalny remix. Posłuchajcie:

#3 ALEXANDRA STAN - MR. SAXOBEAT - KLAAS VERSION

Alexandra Stan w 2011 roku zdobywała szczyty list przebojów w mgnieniu oka. Wszystko za sprawą singla Mr. Saxobeat, który uczynił z niej ikonę rumuńskiej sceny muzycznej tuż obok INNY. Nie uszło to uwadze niemieckiego DJ-a i producenta o pseudonimie Klaas. Niektórzy z naszych słuchaczy twierdzą, że czego Klaas się nie dotknie - zamienia w złoto. Czy i tym razem padnie hasło "klasa sama w sobie"?

 

#2 BENASSI BROS - HIT MY HEART - DNF VERSION

Polacy też potrafią! Jakżeby inaczej. Mija już 16 lat od pojawienia się nagrania Hit My Heart. Niedawno za sprawą naszego rodzimego DJ-a i producenta - DNF - na HitPlanetę trafiła nowa wersja wielkiego hitu Benassi Bros z oryginalnym wokalem Dhany!

#1 FOREIGNER - I WANT TO KNOW WHAT LOVE IS [BLOND:ISH SUNRISE JUNGLE REWORK]

W tej interpretacji numeru od Foreigner można zakochać się od pierwszego usłyszenia. Pochodząca z Kanady BLOND:ISH przygotowała subtelny, iście wakacyjny remiks tego nagrania. Na tę wersję możecie już głosować na HitPlanecie!

Alexandra Stan foreigner blond:ish i want to know what love is 2020 klaas dnf ft. dhany hit my heart mr.saxobeat edward maya ft. vika jigulina stereo love top4 covery timmy trummpet benassi bros i want to know what love is blond:ish sunrise jungle rework