105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
12 kwietnia 2024 - piątek Imieniny: Juliusza, Lubosława, Zenona

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Arkadiusz Włodarski

Muzyczne Radio Music News

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
12 kwietnia 2024 - piątek Imieniny: Juliusza, Lubosława, Zenona

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
12 kwietnia 2024 - piątek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1584295623

HitPlanetarne nowości: Królowie, królowe i królowa - Ava Max z nowym singlem!

HitPlanetarna poczekalnia znów pęka w szwach. Co nowego u nas? Zobaczcie:


AVA MAX - KINGS & QUEENS

Już po pierwszym przesłuchaniu będzie podśpiewywać ten utwór non stop. Fani z niecierpliwością czekają na informacje o jej nowej płycie. Póki co artystka jest bardzo tajemnicza w tym temacie, za to serwuje hit za hitem! To już czwarty singiel z nadchodzącego albumu, który w kilka dni po premierze ma już ponad milion odtworzeń w sieci! Chcecie, aby i w Muzycznym Radiu odtwarzany był coraz częściej? Pamiętajcie więc o głosowaniu w trakcie HitPlanety.

......................................................................................

ELLIE GOULDING - WORRY ABOUT ME

Ellie powraca w duecie z multi-platynowym artystą i producentem blackbearem. Ellie ogłosiła także, że jej nowy album ukaże się 5 czerwca. Wkrótce poznamy tytuł i szczegóły wydawnictwa. „Worry About Me” to pierwszy premierowy singiel Ellie Goulding w tym roku, następca wydanych niedawno „Sixteen”, „Close To Me” oraz „Hate Me”, jak również niedawnego coveru „River” z repertuaru Joni Mitchell.

......................................................................................

ONEREPUBLIC - DIDN'T I

Na ten album czekają nie tylko fani Ryana Teddera, ale i my! Premiera wydawnictwa „HUMAN” zaplanowana jest na 8 maja 2020. Na krążek trafią m.in. single „Rescue Me”, „Somebody To Love”, „Wanted” oraz najnowszy „Didn’t I”.

......................................................................................

LANBERRY - TRACĘ

O tym, że Lanberry szykuje nową płytę mówi się coraz głośniej. Małgosia wzięła już oddech po eurowizyjnych emocjach i gotowa jest na swój własny, kolejny sukces. „Tracę” to kolejna, po piosence „Zew”, odsłona nadchodzącej płyty Lanberry. Singiel ten jest przepełniony emocjami i opowieścią o tym, jak łatwo wpuszczamy do swojego życia osoby, które nie zasługują na nasz cenny czas, uwagę i energię.
Obecność takich osób wprowadza zamęt i powoduje, że tracimy to, co w nas najlepsze. Pozwalamy, by nami manipulowano, zapominamy o sobie i własnych granicach. Jednak piosenka „Tracę” nie jest o porażce, ale o zwycięstwie.

NA SWOJE ULUBIONE NOWOŚCI MOŻECIE GŁOSOWAĆ RÓWNIEŻ W TRAKCIE HITPLANETY OD PONIEDZIAŁKU DO SOBOTY MIĘDZY 17:00 A 20:00. SZUKAJCIE NAS NA FB: MUZYCZNE RADIO

Lanberry Ellie Goulding propozycje onerepublic ava max nowość 2020 hitplanetarne nowości tracę didn't i kings & queens worry about me