105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
23 kwietnia 2024 - wtorek Imieniny: Jerzego, Wojciecha

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Arkadiusz Włodarski

The Best Of PL

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
23 kwietnia 2024 - wtorek Imieniny: Jerzego, Wojciecha

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
23 kwietnia 2024 - wtorek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1582795149

HitPlanetarne powroty! Zobaczcie jacy artyści goszczą u nas z nowymi singlami!

Jedni debiutowali u nas kilka lat temu. Drudzy będąc jeszcze na liście...proponują już kolejny singiel!


Ta dziewczyna niemal w kilka dni od premiery błyskawicznie pokonywała kolejne szczeble HitPlanetarnej listy. Było to dokładnie latem 2015 roku. Po gorącym singlu Caliente, Rawanne wydała jeszcze kilka nagrań - w tym utwór Leh, również prezentowany na antenie Muzycznego Radia. Po krótkiej przerwie rumuńska wokalistka powraca z nowym numerem YOU!

RAWANNE: rumuńska wokalistka o orientalnych korzeniach. Gdy nie śpiewa...pracuje w radiu. Ma swoją autorską audycję w jednej z najpopularniejszych, rumuńskich rozgłośni radiowych ProFM. Swoimi singlami niejednokrotnie zdobyła sam szczyt europejskich list przebojów m.in. w Hiszpanii, Turcji, czy w Polsce. Jej najnowszy utwór YOU to kombinacja muzyki dance z regionalnymi elementami. Za produkcję odpowiada BlackJack Records.

____________________________________________

Josh Cumbee to bez dwóch zdań jeden z najlepszych męskich głosów. Poznaliście go na HitPlanecie nieco ponad dwa lata temu u boku Armina van Buurena. To właśnie z królem muzyki trance, amerykański wokalistka, autor teksów i multi-instrumentalista nagrał hit Sunny Days.

Niedawno znów zagościł na naszej liście w towarzystwie innego znanego DJ-a i producenta - Fedde Le Grand. Josh uwielbia współpracę z tak doświadczonymi artystami, ale marzy również o solowej karierze. Sound of Your Name to jego pierwszy krok w tym temacie.

____________________________________________

Projektu Marnik bliżej przedstawiać nie trzeba. Panowie bardzo często pojawiają się na HitPlanecie i to z samymi hitami! Nagrywali już z KSHMR (Bazaar, Alone), Steve Aoki (Supernova). Made of Stars to ich najnowsze dzieło, w którym wokalnie udzieliła się, pochodząca z Holandii - PollyAnna.