105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
18 maja 2024 - sobota Imieniny: Eryka, Feliksa, Jana

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Patryk Łasica

Top30.PL

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
18 maja 2024 - sobota Imieniny: Eryka, Feliksa, Jana

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
18 maja 2024 - sobota | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1572303020

MR Music News Extra #1


#1

W jednym z ostatnich wywiadów CLEO zapytana o dalszą współpracę z Donatanem odpowiedziała, że ich style muzyczne od pewnego czasu poszły w dwóch niebliskich sobie kierunkach, jednak może któregoś dnia znów nagrają coś razem jak za dawnych lat. Okazuje się, że wcale nie będzie trzeba na to długo czekać.

7 LISTOPADA nastąpi premiera singla DOM. Podobno ma być on bardziej "swojski".

 

#2

CLASSICAL 90s DANCE vol.3 to jedna z bardzo wyczekiwanych premier niemalże końca tego roku. Po Gypsy Woman i The Sing, Alex Christensen wraz z Berlińską Orkiestrą zaprezentował trzeci utwór promujący krążek. Teledysk do Everytime We Touch - jednego z osobiście dla Alexa najważniejszych numerów na płycie - już pojawił się w sieci. Premiera albumu w Niemczech 1 listopada, a pełna tracklista już dostępna na naszej stronie - KLIK

#3

Daria Zawiałow okrzyknięta przez fanów nadzieją polskiej muzyki kontynuuje promocję albumu Helsinki. Od niedawna wiadomo było, że artystka szykuje coś specjalnego. W sieci premiery doczekał się videoclip do utworu Punk Fu!, w którym wystąpili uczestnicy programu TOP MODEL.

#4

Ariana Grande zawiesza karierę! To nie jest wiadomość na którą czekali jej sympatycy, ale wokalistka jednak postanowiła udać się na odpoczynek od kariery. W ciągu ostatnich kilku lat artystka wydała dwa albumy, zagrała setki koncertów, wypuściła wiele singli, a w międzyczasie zmagała się z osobistymi problemami. Ariana za pośrednictwem Twittera poinformowała o tymczasowym urlopie. Kiedy wraca? Oby jak najprędzej.

#5

Jedni znikają, inni wracają. Tak jest w przypadku długo nieobecnej na polskiej scenie - Kasi Cerekwickiej. Wokalistka na swoim Facebookowym profilu ogłosiła, że pracuje nad nową płytą w pięknych okolicznościach przyrody. W międzyczasie spotkała się w studiu z zespołem Pectus, gdzie wspólnie nagrali utwór "Głowę noś do góry", promujący komedię romantyczną "Jak poślubić milionera".

#6

Darude ma za sobą bardzo intensywne miesiące pracy, a mimo to nie zwalnia tempa. Jego mega hit SANDSTORM w tym miesiącu obchodzi 20-lecie od dnia premiery, a jego twórca..jakiś czas temu pochwalił się na instagramie stworzeniem nowej produkcji...a nawet więcej niż jednej. Wypatrujcie oficjalnego wydania!

Alex Christensen Cleo darude ariana grande daria zawiałów muzyczne radio music news muzyczne radio music news extra kasia cerekwicka pectus