105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
01 marca 2024 - piątek Imieniny: Antoniny, Radosława, Dawida

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Radosław Bajor

Raport Regionalny

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
01 marca 2024 - piątek Imieniny: Antoniny, Radosława, Dawida

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
01 marca 2024 - piątek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1525333023

Markus Schulz prezentuje "In Bloom Volume One"

Fani wyczekują pełnego longplayu, tymczasem możemy już posłuchać utworów z jego nowej EPki.


Od premiery The Nine Skies minęło już trochę czasu. Nic dziwnego, że fani Markusa Schulza zaczęli już rozglądać się za nowym materiałem. Wiosenny klimat na tyle udzielił się producentowi, że...powstała absolutnie trance'owa i wyjątkowa EPka "In Bloom Volume One". Każda nuta i każdy wokal na tej płycie sprawia, że przeszywa nas przyjemny dreszcz.

5 niezwykłych utworów, a w każdym z nich niesamowity wachlarz możliwości Markusa i tajemnicze historie, w które mamy ochotę zagłębiać się sekunda po sekundzie i beat po beatcie. Safe From Harm z Emmą Hewitt w roli głównej, otwiera krótką tracklistę i w serwisach streamingowych bije już rekordy popularności.

W Calling For Love aż trudno wstrzymać oddech. Wspaniała wokalistka i autorka tekstów JES robi tutaj wokalnie kawał świetnej roboty. Wśród zaproszonych gości nie mogło zabraknąć wybranki naszego producenta. Idealnie dopasowani zarówno na scenie, jak i prywatnie. Adina Butar już niejednokrotnie udowodniła, że sprawdza się nie tylko w roli agentki Markusa, ale i wokalnie potrafi wywołać efekt WOW. Wild Dream to propozycja z jej udziałem.

TRACKLISTA

Markus Schulz & Emma Hewitt - Safe From Harm

Markus Schulz & JES - Calling For Love

Andy Moor & Adina Butar - Wild Dream

Dave Neven & Ellie White - Try For Me

Anske & Vitoriya - Love Won't End

 

Singiel z Emmą Hewitt możecie już usłyszeć na HitPlanecie, codziennie między 17:00 a 20:00.

Markus Schulz HitPlaneta Emma Hewitt Jes Adina Butar In Bloom EP Safe From Harm