105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
23 czerwca 2024 - niedziela Imieniny: Wandy, Zenona

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
23 czerwca 2024 - niedziela Imieniny: Wandy, Zenona

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                   *** Szczecin - emisja DAB+ czasowo wstrzymana ***                  

Breaking News
23 czerwca 2024 - niedziela | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1571587436

22. Urodziny DMC przeszły do historii!

Na to wydarzenie co roku DMC-Maniacy czekają jak na line-up kolejnej edycji Dreamstate. 22. Urodziny DMC za nami!


18. października w piątek świętowaliśmy jubileusz specjalnym wydaniem programu Dance Mix Chart.

BEST OF THE BEST (KLIK) i HIT WSZECH CZASÓW (KLIK) to stały punkt urodzin. Do grona niekwestionowanych hitów dołączyło nagranie Plaything - Into Space.

Życzenia spływały do nas z całego świata: mailowo, Facebookowo, Instagramowo, telefonicznie...jak tylko się dało. Nie tylko słuchacze dołączyli do tego wydarzenia. Kilka miłych słów w stronę Maćka i DMC skierowali: Gromee, DJ Barthus, CJ Stone, Sianna i artyści, którzy od 22 lat swoją muzyką i obecnością tworzą historię tej stacji i tej audycji - BLANK & JONES (Big thx for all nice words once again. Love from Muzyczne Radio). Panowie przygotowali na jubileusz specjalną niespodzianką dodając "Jesteśmy ogromnie wdzięczni za wsparcie jakie nam dajecie. To wiele dla nas znaczy. Wszystkiego Najlepszego dla DMC! Dziękujemy za słuchanie nas, za promocję, za wszystko co robicie!"

Obraz może zawierać: 1 osoba, uśmiecha się, stoi

W sobotę wieczorem Familia DMC zgromadziła się tłumnie w legnickim klubie SEVEN HEAVEN. Jedni z bliska, inni z daleka przemierzyli wiele kilometrów, aby jednego wieczoru zjednoczyć się przy klubowych klasykach i powspominać początki programu. Pierwsze znajomości, pierwsze wydarzenia, kolejne notowania i wiele innych tematów, które zrodziły się przy Dance Mix Chart.

Chociaż słowo DZIĘKUJEMY może nie jest wystarczające to ogromnie podziękowania przekazujemy WAM wszystkim, którzy byli z nami przez te dwa dni, klubowi Seven Heaven Legnica - organizatorom, rezydentom, osobom, które tworzą i współtworzą z nami historię DANCE MIX CHART!

Za nami 22 niezwykłe rozdziały... . 23 BĘDZIE JESZCZE BARDZIEJ NIEPOWTARZALNY !

Jeśli chcecie podzielić się z nami fotkami z sobotniej imprezy - odezwijcie się do nas w wiadomości prywatnej na Facebooku "Muzyczne Radio".