105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
18 czerwca 2024 - wtorek Imieniny: Marka, Elżbiety
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
18 czerwca 2024 - wtorek Imieniny: Marka, Elżbiety

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                   *** Szczecin - emisja DAB+ czasowo wstrzymana ***                  

Breaking News
18 czerwca 2024 - wtorek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1570614251

SPINNIN RECORDS I MUZYCZNE RADIO PRZEDSTAWIAJĄ: JOE STONE

To prawdopodobnie twórca jednego z największych hitów tego sezonu. Jego singiel Nothing Else (When I Think Of You) idzie jak burza w HitPlanetarnym rankingu.


Joe Stone to tak naprawdę alter ego holenderskiego DJ-a i producenta Maurice Oude Booyink, który od wielu lat sprytnie wplata brzmienia lat 90. w swoje house’owe produkcje.

Z muzyką wystartował mając już 7 lat. Najpierw grał na klawiszach, niedługo po tym zabrał się za tworzenie własnych, oryginalnych melodii. Dorastał w dźwiękach funku i soulu i w wieku 16. lat wykorzystał te brzmienia w swoim pierwszym zespole.

THE PARTY (THIS IS HOW WE DO IT)

To pierwsze poważne kroki Joe na scenie międzynarodowej. Utwór ten ukazał się latem 2015 roku, zawierając sample z hitu Montell Jordan z 1995 roku. Numer 1 w zestawieniu Beatport. Support wielu kolegów po fachu sprawiły, że nagranie rozeszło się w 25 milionach egzemplarzy.

Od tamtej pory Holender stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych i muzycznie pożądanych artystów. Tomorrowland, Dancevalley, Sunrise Festival czy Judgement Ibiza to światowe eventy, których line-up zasilał także Joe Stone.

HitPlanetarni słuchacze tak naprawdę poznali Joe znacznie wcześniej niż od premiery najnowszej produkcji Nothing Else (When I Think of You). Pamiętacie duet Joe Stone vs Cr3on – Is It Really Love? Tak! To ten sam facet!

Na Joe Stone i Nothing Else głosować możecie codziennie na HitPlanecie.