105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
23 lipca 2024 - wtorek Imieniny: Stwosza, Bogny, Brygidy
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
23 lipca 2024 - wtorek Imieniny: Stwosza, Bogny, Brygidy

!!! Słuchasz nas online a dziś nagle cisza? Przeczytaj koniecznie artykuł niżej !!!                  

Breaking News
23 lipca 2024 - wtorek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1570275875

SPINNIN RECORDS POLECA - nowości z HitPlanety!

Po raz kolejny do HitPlanetarnej poczekalni trafiają absolutnie premierowe hity prosto od Spinnin Records! Kate Ryan, Joe Stone i Steff Da Campo to jedne z nich


Nothing Else (When I Think Of You)

Jeden z najpopularniejszych obecnie holenderskich DJ-ów i producentów – Joe Stone – wraca ze swoim prawdopodobnie najlepszym trackiem. Mocne house’owe brzmienie i klasyczne melodie zostały wzbogacone o partie wokalne zaczerpnięte z przeboju Janet Jackson „When I Think of You” z lat 80. Oryginał przetrwał próbę czasu i teraz we fragmentach doskonale łączy się z niezaprzeczalnymi umiejętnościami produkcyjnymi Joe Stone’a.

_________________________

Push

Steff Da Campo powraca! Nie sam, bo w drużynie z DJ-em i producentem, nagrywającym jako musicbyLukas. Głęboki house, subtelne uderzenia basu, ciepły oldschoolowy klimat to zdaniem Spinnin Records istotne wyróżniki tego nagrania. Jak „Push” poradzi sobie w HitPlanetarnym zestawieniu zależeć będzie od Waszych głosów.

_________________________

Wild Eyes

Na chwilę zniknęła ze sceny, ale polscy fani o niej nie zapominają. Kate Ryan tym razem pod skrzydłami Spinnin Records prezentuje swój najnowszy singiel Wild Eyes.  Popowo, sentymentalnie i wciągająco – tak prezentuje się nowa odsłona belgijskiej wokalistki. Dotychczas artystka zdobywała miliony odtworzeń swoich poprzednich utworów w serwisach streamingowych. Podobno ta piosenka ma wynieść Kate na jeszcze wyższy poziom po jeszcze większy sukces.

HitPlaneta Kate Ryan nowości Spinnin Records poczekalnia joe stone steff da campo musicbylukas nothing else joe stone kate ryan wild eyes steff da campo push