105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
28 lutego 2024 - środa Imieniny: Romana, Ludomira, Lecha
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
28 lutego 2024 - środa Imieniny: Romana, Ludomira, Lecha

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
28 lutego 2024 - środa | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1562176252

Szymon Wydra & Carpe Diem wydali nowy album!

To już szósty, studyjny krążek tego zespołu. Promujący go singiel Odpowiedź można usłyszeć codziennie u nas na TOP30PL i HitPlanecie.


Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Wam nasz nowy, szósty już album studyjny sygnowany przez zespół Szymon Wydra & Carpe Diem, zatytułowany „Przesłanie”. - zapowiadają muzycy.

Płyta ta powstawała na przestrzeni kilku lat i jest owocem ich muzycznej pasji, łączącej w sobie rockowe, melodyjne granie z pozytywnym – nomen omen – przesłaniem oraz motywacją. Na krążek trafiły nagrania, które tworzą ich światopoglądową wizytówkę.

Niektóre z utworów „Przesłania” miały swoją medialną premierę, a kilka z nich znalazło w ostatnim czasie uznanie słuchaczy oraz krytyków. Dwa single, „Dla ciebie” oraz „Płyń”, zakwalifikowały się w 2017 roku do koncertu Premier Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, przy czym to właśnie ten drugi zabrzmiał na scenie opolskiego amfiteatru. Teledyski powstały do utworów "Warto Wierzyć"„Dzień dobry”„Jeszcze nie raz” i „Mały raj”, a zobaczyć je można na  kanale na Youtube (https://www.youtube.com/user/SzymonWydraCarpeDiem).

Prócz wyżej wymienionych, album zawiera również dwa zupełnie premierowe utwory: „Mit” oraz „Co na raz, co na dwa”.