105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
25 maja 2024 - sobota Imieniny: Grzegorza, Urbana, Magdaleny

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
25 maja 2024 - sobota Imieniny: Grzegorza, Urbana, Magdaleny

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
25 maja 2024 - sobota | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1558342005

NOWOŚCI: Luca Haenni, Keiino, Timmy Trumpet, OneRepublic

Od weekendu w HitPlanetarnej poczekalni aż roi się od nowych utworów. Nie zabrakło także eurowizyjnych perełek.


Chociaż nie udało mu się wygrać, Szwajcaria i wszyscy fani i tak są z niego dumni. 4 miejsce dla She Got Me, 360 punktów to ogromny sukces na koncie Szwajcarów od wielu lat. A takim wynikiem może pochwalić się Luca Hanni. Młody, zdolny i pracowity - tego nie można mu odmówić. Swoją przygodę z muzyką oficjalnie rozpoczął w 2012 roku wygrywając dziewiątą edycję niemieckiego Idola (Deutschland Sucht Den Superstar). Od tamtego czasu 24-letni artysta wydał już cztery płyty, uruchomił własną gazetę, stał się projektantem ubrań i profesjonalnym tancerzem.

 

Gdyby wynik Eurowizji miał opierać się wyłącznie na głosach publiczności, to właśnie oni odjechaliby z Tel Awiwu z trofeum. KEiiNO to projekt, który powstał rok temu i tworzy go trójka artystów: Tom, Fred i Alexandra. Dotychczas ta trójka występowała solo lub w innych projektach, aż w końcu połączyli siły. Pop, folk i elektronika to ich znak rozpoznawczy, a ich eurowizyjna pieśń z miejsca 5 nosi tytuł Spirit In The Sky.

 

Zbliża się lato, a Timmy Trumpet wie, że taki sezon oznacza wyścig o najlepszy, wakacyjny anthem. World at our Feet to jego propozycja w podziękowaniu dla fanów za ich wieloletnie wsparcie. „To dzięki nim mogłem wystąpić w tak wielu miejscach na świecie” – wspomina producent i zapewnia, że tego nagrania na pewno nie zabraknie podczas letnich festiwali.

Ekipa OneRepublic od niedawna zapowiada sporo nowości w swoich planach i oto jedna z nich. Rescue Me już cieszy się zainteresowaniem w serwisach streamingowych. Panowie swój ostatni album wydali w 2016 roku i od tamtej pory fani zespołu bardzo mocno liczą na to, że z dotychczas wydawanych, pojedynczych utworów Ryan Tedder i jego koledzy złożą całe wydawnictwo.

HitPlaneta eurowizja onerepublic timmy trumpet luca haenni luca hanni she got me szwajcaria keiino spirit in the sky norwegia world at our feet rescue me ryan tedder propozycja poczekalnia