105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
21 lipca 2024 - niedziela Imieniny: Daniela, Dalidy, Wawrzyäca

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Patryk Łasica

DMC News

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
21 lipca 2024 - niedziela Imieniny: Daniela, Dalidy, Wawrzyäca

!!! Słuchasz nas online a dziś nagle cisza? Przeczytaj koniecznie artykuł niżej !!!                  

Breaking News
21 lipca 2024 - niedziela | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1557054214

Dreamstate Europe 2019 za nami!

"To co zobaczyłem, na długo pozostanie w moim sercu" - wspomina nasz słuchacz Bartek. Pierwsza polska edycja Dreamstate przechodzi do historii!


Od godziny 15:00 pod gliwicką Areną zaczęły gromadzić się tłumy. Po wejściu do środka cała rzeczywistość z zewnątrz przestała mieć znaczenie. Na scenie jako pierwszy zaprezentował się Maciej Wowk, który swoim warm up setem rozgrzał publiczność zgromadzoną przed sceną. Oprócz niego w Gliwicach można było zobaczyć na żywo: Vini Vici, Giuseppe Ottavianiego, Paula Oakenfolda, Emmę Hewitt, Markusa Schulza i Adinę Butar, Liquid Soul, Aly & Fila i innych.

"Do 7 rano pełen gazz :) od 16 z mocą DMC. Gareth Emery, GO i Ferry pres. Gouryella przepięknie ???? Więcej takich lotów w Gliwicach." - Łukasz [pisownia oryginalna]

To byla czysta magia zarówno muzycznie jak i wizualnie.mnóstwo wspanialych ludzi łączących jedna pasja,pasja do muzyki. Pierwszy raz bylem w gliwickiej arenie i to co tam zobaczyłem zostanie dlugo w mym sercu oraz on król trensu Giuseppe Ottaviani. - Bartłomiej [pisownia oryginalna]

Wrażenia: nieziemskie, jeżeli chodzi o Polskę dla mnie najlepszy halowy trancowy event - Grzegorz [pisowni oryginalna]

#Dreamstate Poland jak dla mnie ogień - Ilona [pisownia oryginalna]

Dreamstate Europe 2019 spodobał się nie tylko polskim klubowiczom. W imprezie udział wzięli również fani muzyki trance z innych krajów, a samo wydarzenie zostało ocenione przez gwiazdy jako jedne z najlepszych w ich karierze.

Całej agencji TME DZIĘKUJEMY za przyjemność uczestniczenia w tak niesamowitym wydarzeniu!