105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
20 lutego 2024 - wtorek Imieniny: Leona, Ludomira, Zenobiusza

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Ziutek Wieczorski

Strefa 79+

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
20 lutego 2024 - wtorek Imieniny: Leona, Ludomira, Zenobiusza

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
20 lutego 2024 - wtorek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1524397623

Sensation 2018 w Gliwicach!

Jeden z najbardziej legendarnych eventów po ośmiu latach przerwy wraca do naszego kraju.


Istnieje wiele sposobów, aby na chwilę się wyłączyć, zregenerować myśli, skupić się na czymś przyjemnym i przenieść się w inny świat. Najprostszym i zdaje się najlepszym sposobem okazuje się muzyka. A jeszcze lepiej smakuje ona w towarzystwie innych osób na jednym z największych eventów na świecie. Po długich spekulacjach i domysłach informacja została potwierdzona. Sensation po ośmiu latach przerwy wraca do naszego kraju. To wielopokoleniowe wydarzenie, które gościło w 34 krajach, a jego historia sięga aż 20 lat. 

 

Lata doświadczeń i pasja odpowiadają za ogromny sukces tej imprezy. Już niebawem cała Polska i Europa znów narzucą na siebie białe barwy, niezmiennie od lat towarzyszące na tym evencie, aby 13 października tego roku w Gliwickiej Arenie, przeżyć jedne z najbardziej wyjątkowych chwil swojego życia. Line-up poznamy niebawem, ale jedno jest pewne - wystąpią wielkie legendy muzyki elektronicznej z gatunku trance i house. Dla pokoleń, które już nie raz uczestniczyły w tym wydarzeniu to sentymentalny powrót do korzeni, a dla młodszych..spora szansa, aby spełnić swoje marzenie i stać się częścią Sensation Poland 2018.

gliwice Sensation Poland TME Event