105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
12 kwietnia 2024 - piątek Imieniny: Juliusza, Lubosława, Zenona

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Arkadiusz Włodarski

Wiadomości Z Kraju I Ze Świata

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
12 kwietnia 2024 - piątek Imieniny: Juliusza, Lubosława, Zenona

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
12 kwietnia 2024 - piątek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1551263882

Mrozu, Marina i Martin Garrix z nowymi singlami!

A to jeszcze nie koniec nowości. Above & Beyond i Kaaze także mają się czym pochwalić!


Rok 2019 trwa pod znakiem powrotów, muzycznych zapowiedzi i wielkich wydarzeń.

Niedawno wspominaliśmy o nowej płycie Kamila Bednarka. Premierach singli od Above & Beyond x Armin van Buuren oraz ATB x Markus Schulz. 

Tymczasem Mrozu szykuje się już do wydania kolejnego krążka. Wcześniej jednak usłyszymy jego nowy singiel. Premiera w ten czwartek. Utwór będzie nosił tytuł Napad

 

1 marca PREMIEROWO usłyszycie także kolejny singiel od Mariny (kiedyś Marina & The Diamonds). Nagranie Superstar to drugi numer po Handmade Heaven promujący album. Wydawnictwo Love + Fear ukaże się 26 kwietnia. 

Jeśli zaś Martin Garrix i Bonn rzucają hasło NO SLEEP to nie ma mowy o drzemce. Tym bardziej, gdy utwór naładowany jest tyloma beatami. Garrix i Bonn ponownie łączą siły. Efekty ich pierwszej współpracy poznaliśmy w utworze High On Life. Fani holenderskiego DJ-a i producenta są zgodni w jednej rzeczy…takiego singla Martin w swojej karierze jeszcze nie miał!

 

Fani Hardwella kojarzą go doskonale. Kaaze – szwedzki DJ i producent powraca z kolejnym materiałem. Oczywiście wydanym pod skrzydłami labela, założonego przez Robberta. I Should Have Walked Away to nagranie, obok którego nie da się przejść obojętnie. Tym bardziej, gdy na wokalu pojawiają się tak utalentowane osoby jak Nino Lucarelli. Hardwell, W&W, Futuristic Polas Bears – oni są na tak. Ostateczna ocena należy do Was.

Above & Beyond niedawno świętowali 300-tny epizod swojej audycji Group Therapy. Wkrótce zaprezentują nową EPkę zawierającą niewydane dotychczas nagrania. Fani znają je już z jubileuszowego koncertu w Hong-Kongu. Europejska publiczność pozna je niebawem. Tymczasem na HitPlanecie pojawia się ich pierwszy przedsmak pod nazwą Flying by Candlelight.