105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
20 lipca 2024 - sobota Imieniny: Czesława, Hieronioma, Małgorzaty

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Anna Tarkota

Top30.PL

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
20 lipca 2024 - sobota Imieniny: Czesława, Hieronioma, Małgorzaty

!!! Słuchasz nas online a dziś nagle cisza? Przeczytaj koniecznie artykuł niżej !!!                  

Breaking News
20 lipca 2024 - sobota | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1549282170

Galantis łączą siły z OneRepublic, czyli nowości z naszej listy!

Te utwory czekają na Wasze głosy w HitPlanetarnej poczekalni!


O tej współpracy mówiło się już jakiś czas temu, ale wszyscy czekali na oficjalne potwierdzenie. Panowie Galantis i OneRepublic wyszli ze studia, a ich nowy numer nosi tytuł Bones. Nie bez powodu słychać w tym utworze namiastkę hitów Avicii’ego, bo to on był inspiracją do tego nagrania. Chłopaki z Galantis zapewnili, że to nie jedyna rzecz, którą zaplanowali na ten rok. Oprócz całej masy nowych koncertów, będzie coś jeszcze, ale o tym na razie nie mówią nic więcej. 

_______________________________________________

Po sukcesie poprzednich singli w zestawieniu Beatportu, Yves V ma coraz większy apetyt na sukces. Tym razem duet Yves V & Matthew Hill rezygnują z subtelnie kołyszących melodii, a stawiają na nieco mocniejsze brzmienie. Nagranie Teenage Crime to ich zdaniem prawdziwy koktajl muzyczny, a składniki w nich zawarte przypadły do gustu m.in. Axwellowi, Cash Cash. Również R3hab nie może oderwać się od tej produkcji.

______________________________________________________

Chociaż Lil Peepa nie ma już wśród nas od dwóch lat to jego nagrania i tak zyskują na popularności. Niedawno światło dzienne ujrzało jedno z nich. I’ve Been Waiting – historia o nieszczęśliwej miłości i emocjonalnych przeżyciach zyskuje uznanie wśród muzycznych recenzentów. W jednym z wywiadów Lil powiedział kiedyś, że zespół Fall Out Boy jest dla niego wielką inspiracją. Po tym jak grupa dowiedziała się o jego odejściu postanowiła, że zaszczytem będzie dla nich pojawienie się w jednym z jego utworów. I tak się właśnie stało.

 

Matthew Hill HitPlaneta nowości galantis onerepublic lil peep fall out boy yves v