105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
24 lipca 2024 - środa Imieniny: Kingi, Krystyny

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Patryk Łasica

Muzyczne Radio Music News

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
24 lipca 2024 - środa Imieniny: Kingi, Krystyny

!!! Słuchasz nas online a dziś nagle cisza? Przeczytaj koniecznie artykuł niżej !!!                  

Breaking News
24 lipca 2024 - środa | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1543831586

NOWOŚCI: Mark Ronson,C-Bool, Bartek Kaszuba i Artur Sikorski

Do HitPlanetarnej poczekalni trafiły kolejne utwory, o których może być głośno w najbliższych tygodniach.


 

MARK RONSON FT. MILEY CYRUS - NOTHING BREAKS LIKE A HEART

Już od kilku dni nie tylko fani tego duetu czekali na oficjalną premierę, ale i właściciele największych serwisów streamingowych. Mark Ronson zapowiada nowy album, a jednym z głównych singli został utwór Nothing Breaks Like A Heart z udziałem Miley Cyrus. Brytyjski muzyk i producent zdobył już pięć nagród Grammy dzięki swoim poprzednim płytom. Jeśli ta piąta będzie równie doskonała, jak się zapowiada to być może i 6 statuetka trafi w jego ręce.

_____________________________________

C-BOOL - FIRE IN MY HEAD

I kto powiedział, że tylko piosenki o miłości mają szansę stać się hitami? Prosimy bardzo...utwór o jakże uniwersalnym temacie współczesnego problemu rozstania się z telefonami i portalami społecznościowymi. Brzmi poważnie, a jednak C-Bool wiedział co zrobić, że produkcja wpadała w ucho. Fire In My Head to kolejny potencjalny kandydat na europejski sukces. Na wokalu amerykańska artystka Cadence XYZ. 

_____________________________________

BARTEK KASZUBA & ARTUR SIKORSKI - ROBIMY CO CHCEMY

Debiutancki album "MY" Bartka Kaszuby, czyli polskiego Shawna Mendesa, ma ukazać się już za kilka dni. Bartek pracował nad nim bardzo intensywnie przez dwa lata i jak sam przyznaje płyta opowiadać będzie po prostu o nim i historiach dotyczących jego rówieśników. Ale czym byłby debiut bez singlowych promocji? Kilka pierwszych utworów fani zdążyli już poznać..czas na kolejny pod nazwą Robimy Co Chcemy. Gościnnie obok wokalisty pojawia się znany Wam Artur Sikorski.

HitPlaneta C-Bool nowości propozycje mark ronson miley cyrus nothing breaks like a heart bartek kaszuba artur sikorski fire in my head cadence xyz robimy co chcemy