105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
01 marca 2024 - piątek Imieniny: Antoniny, Radosława, Dawida

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Radosław Bajor

Budzimy Przebojowo!

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
01 marca 2024 - piątek Imieniny: Antoniny, Radosława, Dawida

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
01 marca 2024 - piątek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1539417541

PREMIERA: Armin van Buuren - Wild Wild Son

Inaczej niż dotychczas, ale bardzo poruszająco - tak można opisać najnowszy singiel holenderskiej legendy.


Miłość fanów muzyki trance do Armina van Buurena czasem wydawałaby się niełatwa, ale przy okazji kolejnych, muzycznych eksperymentów holenderskiego DJ-a i producenta widać jak wierną ma grupę fanów. Holender z jednej strony dostarcza im najpiękniejsze brzmienia muzyki klubowej, z drugiej częstuje numerami, które być może na parkiecie nie sprawdziłby już się tak dobrze, za to w rozgłośniach radiowych zajmują topowe pozycje na listach. Ostatnim takim przykładem w karierze Armina jest chociażby nagranie Blah Blah Blah, które obecnie w naszym kraju jest jednym z najczęściej odtwarzanych tytułów.

Twórca kultowej audycji A State of Trance nieustannie powtarza, aby nie być więźniem własnego stylu i w myśl takiej właśnie zasady zapowiedział niedawno swoją najnowszą produkcję. Było klubowe United, czas na subtelniejsze dźwięki pod nazwą Wild Wild Son. Na wokalu Sam Martin - amerykański piosenkarz, autor tekstów i producent, którego mogliście usłyszeć już u boku m.in. Davida Guetty czy Steve'ego Angello . Po raz pierwszy na żywo utwór został zaprezentowany podczas wyjątkowego, tegorocznego występu Armina w Rumunii na Untold Festival.

armin van buuren avb armada music premiera Nowy singiel Blah Blah Blah Sam Martin Wild Wild Son