105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
30 maja 2024 - czwartek Imieniny: Ferdynanda, Karola, Jana

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Arkadiusz Włodarski

House20

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
30 maja 2024 - czwartek Imieniny: Ferdynanda, Karola, Jana

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
30 maja 2024 - czwartek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1539023346

Sensation Poland 2018 - informacje organizacyjne

Sensation Poland 2018 odbędzie się już 13 października w mieście Gliwice! Będzie to z pewnością jeden z największych eventów nie tylko tego roku


Sensation Poland 2018 odbędzie się już 13 października w mieście Gliwice! Będzie to z pewnością jeden z największych eventów nie tylko tego roku, ale również ostatnich lat, gdyż ta legendarna, holenderska marka powraca do naszego kraju po ośmiu latach. To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się w nowoczesnej, gliwickiej Arenie. Poniżej prezentujemy garść cennych informacji organizacyjnych, z którymi obowiązkowo powinien zapoznać się każdy uczestnik Sensation, które tym razem odbędzie się pod nowym hasłem przewodnim: „RISE”.

#MiastoGliwiceZaprasza

TIME-TABLE MAIN STAGE


20:00 - OTWARCIE BRAM
21:00 - 21:50 Gromee  
21:50 - 22:50 Mr. White
22:50 - 23:50 Roger Sanchez
23:50 - 00:00 MegaMix
00:00 - 01:00 Fedde Le Grand
01:00 - 02:00 PureNRG LIVE
02:00 - 03:00 Paul van Dyk
03:00 - 04:00 Marco V
04:00 - 05:00 Erick Morillo
05:00 - ZAKOŃCZENIE IMPREZY
 
Mapka w załączniku. Prosimy o zapoznanie się z nią.

BILETY
Sprzedaż online trwać będzie do czwartku, 12 października do godziny 23:59 na wlotki.pl, z kolei na abilet.pl sprzedaż będzie trwać do czasu samej imprezy.
Bilety będą dostępne w kasach w dniu imprezy. Kasa czynna będzie od godziny 15:00 aż do rana. Ceny:

- STANDARD: 290 zł,
- GOLDEN: 690 zł,
- DELUXE VIP: 900 zł,
- SKYBOX, 1700 zł za osobę.
Chętnych prosimy o kontakt z osobą odpowiedzialną za SkyBox:
Kinga, tel. 602351292
mail: premium@arenagliwice.pl

 

___________

APLIKACJA WOOV!
Znajdź swoich przyjaciół, zobacz, kto gra i zawsze wiedz, co się dzieje na Sensation Poland 2018! Wskakuj, startuj i zacznij odkrywać czym jest Woov. Aplikacja będzie używana po raz trzeci na polskim evencie!

 

 

Ważne informacje organizacyjne:

Otwarcie bram: 
- 20:00 otwarcie szatni,
- 20:00 wejście główne z biletami STANDARD,
- 20:30 wejście z biletami VIP, DELUXE VIP i inne,
- 20:00 media, press.

Na teren imprezy nie można wnosić profesjonalnych bądź półprofesjonalnych aparatów fotograficznych, tyczy się to również kamer typu GoPro. Nie można wnosić również selfiesticków.  Można natomiast wnieść urządzenia typu: powerbank oraz gimbal.

Wyjście z imprezy równa się z utratą ważności biletu.

Osoby, które wygrały bilet w konkursach będą musiały posiadać swój indywidualny kod otrzymany od danych mediów. Dokument tożsamości również jest wymagany. Po pozytywnej weryfikacji dana osoba dostanie opaskę wraz z kodem, który zostanie zeskanowany przy wejściu głównym.


Przy głównym wejściu A na terenie imprezy masowej znajdować się będzie recepcja oznakowana jako informacja, gdzie osoby szukające pomocy będą mogły ją uzyskać zarówno w języku polskim jak i angielskim.

UBIÓR:
✅ WHITE = WHITE. Nie ma więc beżu, szarości, brązu i innych niezależnie od odcienia. 
✅ Białe koszulki z małymi nadrukami innego koloru - OK. 
✅ Akcesoria innego koloru - OK. 
✅ Obuwie innego koloru - OK. 
✅ Białe jeansy - OK.
✅ Białe szorty - OK.
✅ Maksymalnie 10% ubioru może mieć inny kolor niż biały.
Należy pamiętać, że jeśli nie będziecie ubrani na biało - nie wejdziecie na imprezę. Nawet z ważnym biletem.  ⚠️
UWAGA!


Wiele osób ma problem z kupnem białych spodni, mowa zwłaszcza o mężczyznach. Wychodząc naprzeciw temu problemowi postanowiliśmy, że w kasach w dniu imprezy będą dostępne białe kombinezony. Osoby, które posiadają bilet mogą je nabyć w cenie 8 zł, zaś osoby kupujące bilet w kasie nabędą jednorazowy kombinezon w cenie 12 zł. Dostępne rozmiary to: od M do XXXL. Ilość: 500 sztuk.

Oczywiście, będziecie mogli nabyć również inne, pozostałe ubrania z logotypem Sensation w naszym oficjalnym sklepie. Będą nimi t--shirty, bluzy oraz spodnie.

 

 

 

MERCHANDISE:
Podczas Sensation Poland 2018 będą znajdować się dwa stoiska z gadżetami. Pierwszy na zewnątrz, gdzie będzie można kupić białą odzież na event, z kolei drugi sklep znajdować się będzie już w środku. Będziecie mogli zakupić oficjalne gadżety typu koszulki, bluzy czy silikonowe opaski, a także płyty CD sygnowane marką Sony Music Poland oraz ProLogic Music.

W poniedziałek, tj. 8 października rozpocznie się przedsprzedaż internetowa gadżetów, które będą do odebrania przed eventem. Link opublikujemy na naszym fanpage’u TME.

SZATNIE:

Szatnie znajdują się na każdym poziomie z wyłączeniem płyty. Szatnie są płatne i obsługuje je operator hali Gliwice. Za każdą rzecz pozostawioną w szatni pobierana jest opłata 5 zł. Opłaty pobiera operator gliwickiej Areny.

TOALETY:
Na terenie imprezy masowej  znajdują się toalety, które będą bezpłatne.

Wejścia:
WEJŚCIE NA IMPREZĘ OD 18 lat!

Wejścia:
- bilety konkursowe: osoby będące na liście konkursowej będą musiały podać swój specjalny kod w kasie, a następnie z otrzymaną opaską muszą udać się do wejścia głównego,
- media/press: brama od ulicy Akademickiej,
- osoby niepełnosprawne: wejście A,
- bilety sektor główny: wejście A,
- bilety SKY BOX: wejście C,
- bilety VIP, DELUXE VIP: wejście C.

Każda ze stref posiada własne zaplecze gastronomiczne oraz medyczne i inne.

CATERING:

Uwaga, na terenie imprezy znajdują się punkty gastronomiczne, w których będziecie mogli zaopatrzyć się w napoje chłodzące, napoje energetyczne, piwo – 3,5% oraz różnego rodzaju fast foody.

 

 

 

 

 

 

UWAGA! PŁATNOŚCI ZA CAŁY CATERING NA TERENIE IMPREZY ODBYWA SIĘ ZA POMOCĄ ŻETONÓW!


Zasady wymiany gotówki na żetony (szczegółowy regulamin znajdziecie na hali, prosimy o zapoznanie
się z nim).  

1) Podczas trwania imprezy pod tytułem „Sensation Poland 2018” (13.10.2018) płatności na stoiskach handlowych można dokonywać tylko żetonami wymienionymi w wyznaczonych i oznaczonych punktach żetonowych. 
2) Żetony nie obowiązują na zakup biletów na nasze kolejne eventy. Bilety na te wydarzenia możecie kupić płacąc zarówno gotówką jak i kartą.
3) W punktach żetonowych wymieniamy pieniądze na żetony. Honorujemy karty płatnicze.
4) PASEK ZAWIERA 5 SZT. ŻETONÓW. WARTOŚĆ PASKA ŻETONÓW – 25 ZŁ. Złotówki wymienić można najmniej na 1 pasek = 5 żetonów.
5) Punkty nie przyjmują zwrotu wymienionego i niewykorzystanego żetonu. 

 

PALARNIE:


Wszystkie palarnie znajdują się na zewnątrz obiektu. W arenie obowiązuje całkowity zakaz palenia wyrobów tytoniowych i papierosów elektronicznych. Każdy sektor ma swoje palarnie.

DEPOZYTY:

Depozyt (szafki depozytowe) znajduje tuż obok zewnętrznego sklepu oraz kas biletowych. Dostępny jest tylko z zewnątrz. Odbiór przedmiotów dostępny dopiero po wyjściu z Areny. W depozycie obowiązuje kontrola bezpieczeństwa wnoszonych rzeczy do depozytu. Koszt: 20 zł.
Regulamin znajduje się przy depozycie.

PARKINGI:


Parkingi obsługiwane są przez operatora Arena Gliwice. Wpływy z parkingów pobiera Arena Gliwice. Parkingi są płatne gotówką na miejscu, ale bilety można nabyć również drogą elektroniczną, LINK: https://abilet.pl/impreza/sensation-white-parking-4852

Ilość miejsc ograniczona.

 

 

 

 

TRANSPORT:

Z dworca w Gliwicach jak i z dworca w Katowicach będzie dostępna komunikacja obsługiwana przez GTV BUS z Dworca Głównego w Katowicach oraz Dworca Głównego w Gliwicach.


GLIWICE:
Autobusy kursować będą od godziny 19:00, co 30 minut, aż do 22:00.
Autobusy ponownie zaczną kursować od godziny 3:00 do godziny 7:00.
CENA: 5 zł płatne gotówką w autobusie.
KATOWICE:
Autobusy kursować będą od godziny 18:30, co 60 minut, aż do 21:30.
Autobusy ponownie zaczną kursować od godziny 3:00 do godziny 7:00.
CENA: 10 zł płatne gotówką w autobusie.

Wszelkie informacje:
GTV PARTY BUS FACEBOOK
Opłaty pobiera GTV Party Bus.


Osoby niepełnosprawne:
Osoby niepełnosprawne poruszające się na wózku mogą wejść na Arenę za darmo wraz z opiekunem, który musi posiadać bilet wstępu. Organizator zapewnia asystę do miejsc przeznaczonych dla niepełnosprawnych.

Leki i inne:

Bierzemy pod uwagę fakt, że niektóre osoby muszą mieć przy sobie w czasie imprezy pompy insulinowe oraz leki. Prosimy o informowanie ochrony o tym fakcie przy wejściach. Wszelkie wątpliwości co do leków będą konsultowane przez służby medyczne.

 

___________

Dokładny regulamin imprezy znajduje się na www.tme-event.com

TME Events on FACEBOOK & INSTAGRAM!
Dołącz do nas na facebooku oraz instagramie i ciesz się premierowymi informacjami o nowych eventach, a szykujemy ich naprawdę wiele! Znajdziecie tam również wszelkie multimedia i informacje z przygotowań Sensation Poland 2018!

LINK FACEBOOK: https://www.facebook.com/TwoMoonsPL 
LINK INSTAGRAM: https://www.instagram.com/tme_events_poland

 

 

 

gliwice Sensation Rise Poland 2018 Sensation Poland 2018 informacje organizacyjne Arena