105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
29 maja 2024 - środa Imieniny: Magdaleny, Bogumiły, Urszuli

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
29 maja 2024 - środa Imieniny: Magdaleny, Bogumiły, Urszuli

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
29 maja 2024 - środa | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1712671980

Napad na bank. Sprawca poszukiwany

Policja od wczoraj poszukuje sprawcy napadu na bank Pekao we Wrocławiu.


 To była akcja, jak z filmu. Mężczyzna na motorze ukradł z banku sporą sumę pieniędzy i przepadł jak kamień w wodę. Dziś wiadomo nieco więcej o tym wydarzeniu.

Co prawda wrocławska policja nadal nie udziela informacji w sprawie  napadu na bank Pekao z żubrem w logo. To jednak udało nam się ustalić, że sprawcą był dobrze zbudowany mężczyzna w białej kurtce. Ukradł około 30 tysięcy złotych i odjechał z miejsca napadu na motocyklu. Do zdarzenia doszło w placówce przy ul. Wałbrzyskiej w godzinach popołudniowych. Nikomu nie stała się krzywda. Zaraz po napadzie policjanci zorganizowali obławę, a na skrzyżowaniu ulic Wałbrzyskiej i Buraczanej pojawiło się mnóstwo policyjnych patroli. Kontrolowali wszystkich motocyklistów, ale akcja nie przyniosła efektu.. Śledczy analizują teraz zabezpieczone na miejscu dowody i szukają przestępcy. Do ustalanie kim jest powołano specjalną grupę operacyjno – procesową.