105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
22 kwietnia 2024 - poniedziałek Imieniny: Kai, Leonii, Sotera
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
22 kwietnia 2024 - poniedziałek Imieniny: Kai, Leonii, Sotera

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
22 kwietnia 2024 - poniedziałek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1708509600

Kandydaci Koalicji Obywatelskiej w wyborach samorządowych

Koalicja Obywatelska w Jeleniej Górze zaprezentowała wczoraj kandydatów do rady miasta, rady Powiatu Karkonoskiego, oraz do sejmiku wojewódzkiego.


 Jak powiedziała posłanka Zofia Czernow, to zwycięska drużyna marzeń ze wspaniałymi ludźmi, oddanymi sprawom mieszkańców


W spotkaniu z dziennikarzami  na Placu Ratuszowym wziął udział lider PO na Dolnym Śląsku Michał Jaros.

Kandydatem na prezydenta Jeleniej Góry z ramienia Koalicji Obywatelskiej jest obecnie urzędujacy prezydent- Jerzy Łużniak, który zapowiedział m.in.  kontynuację rozpoczętych już projektów.

Na listach, oprócz kandydatów Platformy znajda się także osoby z Nowoczesnej i partii Zieloni a także aktywiści społeczni.

Z ramienia PiS kandydatką na prezydentke Jeleniej Góry jest miejska radna  Anna Korneć-Bartkiewicz. Kandydatem Koalicji dla JG, na fotel prezydenta miasta jest prezes KARR , Hubert Papaj.  
--------------