105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
25 maja 2024 - sobota Imieniny: Grzegorza, Urbana, Magdaleny

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Maciej Wowk

Tydzień w Regionie

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
25 maja 2024 - sobota Imieniny: Grzegorza, Urbana, Magdaleny

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
25 maja 2024 - sobota | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1696224960

Przedsiębiorcy poznali nowe trendy w marketingu internetowym


W siedzibie Karkonoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego 26 sierpnia miało miejsce pierwsze szkolenie z „Trendów marketingu internetowego”, realizowanego w ramach Projektu „Żyj, mieszkaj, pracuj w Jeleniej Górze”, dofinansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2014-2021 w ramach programu „Rozwój Lokalny” we współpracy z Miastem Jelenia Góra.

Wraz z rozwojem technologii oraz pomysłów na promocję i reklamę, rozwija się również marketing internetowy. Mówi się o nim, że wkrótce może on zastąpić media tradycyjne, jednakże nie trudno zauważyć, że i te ewoluują w możliwościach reklamowych z wykorzystaniem narzędzi marketingu internetowego.

W ramach zajęć, przedsiębiorcy – mieszkańcy Jeleniej Góry, mogli poznać bliżej tajniki coraz popularniejszej sztucznej inteligencji (AI) wraz z możliwościami zastosowania chatu GPT w swoim biznesie. Optymalizacja i zwiększanie sprzedaży w Internecie, pozycjonowanie stron i działania Google Analytics, a także docieranie do odbiorców za pośrednictwem social mediów – to główne tematy, przedstawione przez wykładowców Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu – filii w Jeleniej Górze: dr hab. Izabelę Michalską – Dudek oraz dr Piotra Zawadzkiego.

„Social media, narzędzia Google, sztuczna inteligencja to zagadnienia, które stanowią przyszłość marketingu, a co za tym idzie rozwoju i promocji naszych przedsiębiorstw – mówi Hubert Papaj – Prezes KARR S.A. – Pomimo iż, są to już dość powszechne tematy, to wciąż jest jeszcze mnóstwo osób, które chcą prowadzić lub już prowadzą swoją działalność, ale nie czują się zbyt pewnie w działaniach, mogących rozpowszechnić ich markę i jednocześnie pomóc w pozyskiwaniu klientów. Dzięki projektowi „Żyj, mieszkaj, pracuj w Jeleniej Górze” wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom przedsiębiorców. Wspólnie z wykwalifikowaną kadrą profesorów podpowiadamy jak dobrze wykorzystać marketing, jak pozyskać na niego środki i odpowiednio dysponować budżetem.”

Było to dopiero pierwsze z cyklu spotkań w ramach oferowanych bezpłatnych szkoleń. Aktualnie trwa nabór na kolejne szkolenia: Trendy w marketingu internetowym oraz Redukcja kosztów. Zarządzanie relacjami z trudnymi klientami. Więcej informacji na www.karr.pl

Zdjęcia