105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
19 maja 2024 - niedziela Imieniny: Iwa, Piotra, Celestyna

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
19 maja 2024 - niedziela Imieniny: Iwa, Piotra, Celestyna

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
19 maja 2024 - niedziela | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1692346260

Ruszyła kampania społeczna pod hasłem "Głowa do Góry!"


Kampania jest skierowana do turystów, mieszkańców regionu, sportowców, miłośników Karkonoszy. Jej głównym przekazem jest podkreślenie wyjątkowości Karkonoszy, ich wartości przyrodniczej i krajobrazowej dla regionu. To także apel o szacunek i dbałość o piękno przyrody poprzez odpowiedzialność w trakcie wędrówek po terenie Karkonoskiego Parku Narodowego. Przypominamy turystom o zabieraniu głowy w góry i pamiętaniu o zasadach wędrówki po karkonoskich szlakach. Na pięciu plakatach mówimy o najważniejszych zasadach przebywania na terenie KPN: poruszaniu się po oznakowanym szlaku turystycznym, niezbaczaniu na tereny do niego przyległe, w tym wysokogórskie murawy, odpoczywanie w miejscach do tego przeznaczonych, zabieranie swoich śmieci poza teren KPN oraz nie zostawianie resztek jedzenia, wędrowanie tylko w porze dziennej oraz prowadzenie psów na smyczy i tylko na szlakach, gdzie jest to dozwolone. 

Plakaty i billboardy kampanii znajdziemy na nośnikach outdoorowych w trzech miastach – Warszawie (100 lokalizacji), Wrocławiu i Poznaniu (po 70 lokalizacji). Jednocześnie w ramach kampanii prowadzone są zajęcia edukacyjne oraz wycieczki terenowe „Góry na okrągło” dla rowerzystów lub „Weekend bez Śnieżki” dla turystów pieszych. W ramach spotkań sąsiedzkich dla mieszkańców regionu podpowiadamy, jak zazielenić otoczenie swojego domu, jak wspierać łączność ekologiczną poprzez uprawianie łąki kwietnej czy też zapewnienie pożywienia dla ptaków mieszkających w naszych ogródkach. 

Kampania będzie trwała do końca października. Będzie publikacja spotów radiowych oraz spotkania na szlaku z turystami i utworzenie galerii wspólnych zdjęć z hasłami kampanii w tle. O wszystkich wydarzeniach na bieżąco będziemy informować w naszych mediach społecznościowych.   Kampania "Głowa do Góry!" realizowana jest w ramach projektu Poprawa stanu łączności ekologicznej w Karkonoskim Parku Narodowym i jego otulinie dofinansowanego ze środków MF EOG (85%) oraz budżetu państwa (15%). 

Prezentacja:

Plik PDF