105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
29 maja 2024 - środa Imieniny: Magdaleny, Bogumiły, Urszuli

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Patryk Łasica

The Best Of PL

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
29 maja 2024 - środa Imieniny: Magdaleny, Bogumiły, Urszuli

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
29 maja 2024 - środa | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1691485800

Festiwal Historyczny w CHEŁMSKU ŚLĄSKIM

Dziś na rynku w Chełmsku Śląskim odbyło się spotkanie prasowe dotyczące bardzo ciekawego wydarzenia kulturalno-historycznego


Dziś na rynku w Chełmsku Śląskim odbyło się spotkanie prasowe dotyczące bardzo ciekawego wydarzenia kulturalno-historycznego. Celem wydarzenia jest promowanie regionu i jego historii. Zaproszeni goście i prelegenci to cenieni badacze, historycy i dziennikarze, cieszący się uznaniem w całym kraju. Festiwal odbędzie się 27 sierpnia w Chełmsku Śląskim.

Organizatorami wydarzenia są: Agencja Sudety.pro, Gmina Lubawka, Stowarzyszenie Wspólnie dla ChełmskaPatroni: Dolnośląska Organizacja Turystyczna, Miesięcznik Odkrywca, Wydawnictwo Technol.
Partner strategiczny: Karkonoska Akademia Nauk Stosowanych w Jeleniej GórzeSudeckiego Festiwalu Historycznego "Kroniki Odkrywców" w Chełmsku Śląskim. Wydarzenie odbędzie się 27.08.2023. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

PROGRAM· Spotkania i rozmowy z prelegentami uznanymi w świecie polskiej publicystyki historycznej oraz gośćmi specjalizującymi się w różnych dziedzinach mających związek z turystyką.· Rekonstrukcje historyczne.· Stoiska dolnośląskich samorządów.· Stoiska dolnośląskich obiektów turystycznych.